איך למצוא מצלמות גלים בישראל?

אתם כבר לא חייבים להגיע פיזית לחוף הים כדי לדעת מה מצב הגלים, כמה אנשים רוחצים בו ואפילו האם השמש זורחת.

לא רבים יודעים שיש בישראל רשת של מצלמות חוף שניתן להשתמש בהם לפני שלוקחים את המגבת והולכים לחוף.

נסביר כאן על המצלמות הללו ואיך ניתן למצוא אותן להשתמש בהן.

 

יום מושלם בחוף הים

כולנו רוצים להגיע לחוף הים ולבלות יום מושלם, ללא תקלות. לכן, המציאו מצלמות חוף שלפיהן תוכלו לדעת בוודאות כי מדובר בשעה טובה או ביום טוב להגיע לחוף. אתר Mygal מציע את שירו המצלמות, דרכו ניתן בקלות רבה לראות את חופי תל אביב, בת ים, ראשון לציון, חיפה והרצליה, וכך לקבל את ההחלטה.

המצלמות אכן יכולות לעזור לכם לתכנן את היום המושלם בחוף הים, ונספק כאן עוד כמה טיפים שיהפכו את הבילוי לטוב ביותר.

 

  1. בחרו את הזמן הנכון לביקור

הזמן בשנה והיום בו תלכו לים יכולים לגרום לחוויה שלך בחוף להיות מצוינת, או להפך – גרועה ביותר. נובמבר עד ינואר הם חלק מהחודשים הקרים של השנה עם טמפרטורות נמוכות יחסית, וכך גם המים קרירים למדי. אם אתם לא אוהבים להיכנס למים, ומעדיפים רק לשבת ולהסתכל עליו, זה יכול להיות זמן טוב להגיע כיוון שיהיה פחות צפוף ועמוס באנשים מהרגיל.

פברואר עד אפריל הם ככל הנראה החודשים הנוחים ביותר להליכה לים, זאת אם אינכם רוצים שיהיה לכם חם מדי, וגם להימנע מהמוני האנשים ששורצים בים בחודשי הקיץ.

מאי עד אוקטובר הם חודשים בהם הים לרוב מפוצץ באנשים, לפחות ברוב המקומות בארץ. קחו בחשבון גם שחם במיוחד בחודשים האלו, ואתם מסתכנים במכת חום או בהישרפות מן השמש. אלו חודשים שצריך להיזהר בהם בעת ההליכה בים, אך גם החודשים בהם כיף במיוחד להיות בים כדי להימנע מהחום היומיומי בכל מקום אחר.

 

  1. בחרו את החוף המתאים ביותר

חשבו איזה מאפיינים אתם מחפשים בחוף אליו אתם הולכים. יש כאלו שאוהבים ללכת לחוף מוכרז ומסודר, כיוון שאוהבים שיש להם אדם ששומר עליהם, שירותים מסודרים קרובים, מקום לקנות אוכל וכו'. לעומת זאת, יש אנשים שמעדיפים חוף לא מוכרז, שהוא יותר שקט, פראי, ומאפשר חוויה יותר טבעית. כמו כן, יש חופים עם שוברי גלים וכאלו ללא שוברי גלים, חשבו האם אתם מעוניינים בים רגוע יותר או סוער יותר, לדוגמה לצורך גלישת גלים.

 

  1. הגיעו תמיד עם תיק ים

אף יום בים הוא לא שלם בלי התיק הארוז בצורה מושלמת! החל מקרם הגנה, עיתון או ספר או מגבות.  תרצו לדעת שיש לכם את כל הציוד בצורה נגישה ומאורגנת כדי להפוך את יום החוף המושלם שלך למציאות.

אז תיהנו בים ואל תשכחו להיעזר במצלמות החוף!

 

ים

אולי יעניין אותך גם

מצלמה מונחת על שולחן
הכל על צילום
לימודי תקשורת צילומית

אי שם במאה ה- 19 השתנה העולם כאשר הומצאה המצלמה. היכולת לתעד דברים באופן וודאי ולא רק בדרך סובייקטיבית היוותה פריצת דרך של ממש. מאז

קרא עוד »
מסיבה
הכל על צילום
צילום אירוע חוץ מרובה אנשים

חשבתם פעם כיצד מצלמים אירוע הפגנה מרובה אנשים מלמעלה? טקס המוני או אפילו חתונות? עושים זאת ע"י שימוש בבמות הרמה לצלמי סטילס או וידיאו המעוניינים

קרא עוד »
סוגים שונים של פרחים
הכל על צילום
זוויות מחמיאות לצילום פרחים

כוחן של הרשתות החברתיות, אשר נכנסו לחיינו בעשור האחרון, צובר תאוצה מדי שנה. בין שלל התכנים אותם מעלים אנשים לרשת, בהם בעלי חיים ונקודות נוף,

קרא עוד »