צילומי חתונה על קלנועית – כמה זה יעלה לכם

מצלמה

אחד הנופים הכי פסטורלים וישראליים שיש הם נופי הקיבוצים.

הקיבוצים הישראליים מביאים איתם אווירה אחרת, פרסים רחבי ידיים, ביתנים, חצי שילוט מעץ, ממש כמו פעם, בית

דואר קטן, מכולת קיבוצית ועוד.

לכן, זוגות רבים לקראת חתונה רוצים לעשות את צילומי החתונה שלהם באווירה המשגעת של הקיבוץ.

עוד אלמנט חזק שיש בקיבוצים הוא הקלנעית, וזוגות רבים אוהבים להתיישב עליה בצורה משעשעת או רצינית

ולהצטלם במגוון פוזות מחמאות או מצחיקות. אז בשביל שלא תצטרכו להתאמץ יותר מדי יצאנו ובדקנו את הנושא הבא:

צילומי חתונה על קלנועית – כמה זה יעלה לכם?

 

למה דווקא קלנעית?

צילומי חתונה על קלנועית הפכו פופולרים יותר ויותר בשנים האחרונות. זוגות רבים מבינים את הייחוד הרב שיש בצילומים מסוג שכזה, במיוחד על פני צילומים ברכב רגיל ופשוט. בשילוב עם נופי הקיבוץ המשגעים, עומד לצאת לכם כאן אלבום תמונות מהמם שלא תוכלו להוריד ממנו את העיניים.

 

צילומי חתונה על קלנועית – כמה זה יעלה לכם?

אז יש זוגות שהם חברי קיבוץ ולכן צילומי חתונה על קלנועית עבורם תהיה חינמית לחלוטין, ולא רק זה – הם יזכו לליווי צמוד מחברי הקיבוץ שאוהבים אותם ונרגשים בשבילם לקראת היום המיוחד שלהם. לעומת זאת, אנשים שאינם מגיעים מן הקיבוץ וצריכים לבקש טובה, יכול להיות שיצטרכו להשקיע גם קצת כספים לטובת העניין.

אז בראש ובראשונה כדי לא להיות תלויים באף אחד, יש לכם אפשרות לרכוש קלנועית בעצמכם. רכישת קלנועית לטובת צילומי חתונה על קלנועית יכולה להתבצע דרך אתרים של יד 2 שיוכלו להציע קלנועיות במחיר מוזל של 3,000 ש"ח בערך. כדי לוודא שהקלנועית אכן עובדת כראוי, כדאי גם לדעת את עלות מצבר לקלנועית, רק במידה ותצטרכו אותו, שעומדת על כ-600 ש"ח.

 

יום הצילומים עצמו

חברי הקיבוץ עשויים לבקש מכם סכום של כמה מאות שקלים עבור צילומי חתונה על קלנועית, וייתכן גם שהם יצמידו לכם נהג מטעמם שיודע לתפעל את הקלנועית כראוי. מבחינת הצלמים – צילומי זוגיות יכולים להתחיל ב-1,000 ש"ח ויכולים להגיע גם למחירים גבוהים יותר.

בנוסף, כהיערכות ליום צילומי חתונה על קלנועית, כדאי להגיע עם דאודורנטים גם לחתן וגם לכלה וכמובן ערכת טאצ' אפ למקרה שבו השמש תהיה חזקה ועלולה לפגוע באיכות האיפור של הכלה. גם מגבונים, נייר טואלט ומשקפי שמש יכולים להיות כאן רעיון מעולה, והם יכולים לשמש לזמנים שבין הצילומים וגם לצילומים עצמם.

 

חיפשתם ייחודיות? קיבלתם אותה ובענק

במקום עוד תמונות משמימות של רכבים חדשים, צילומי חתונה על קלנועית מביאים איתם רוח רעננה וצילומים קסומים שיפיעמו גם אתכם וגם את האורחים שלהם. ניתן להקרין את הצילומים גם בזמן החתונה עצמה וגם לשמור אותם לאלבום החתונה שייערך אחרי האירוע. שיהיה המון מזל טוב!

 

צלם מקצועי

תוכן עניינים
רוצה שג'וש יתעד לך את הרגע?
מצלמה מונחת על שולחן
לימודי תקשורת צילומית

אי שם במאה ה- 19 השתנה העולם כאשר הומצאה המצלמה. היכולת לתעד דברים באופן וודאי ולא רק בדרך סובייקטיבית היוותה פריצת דרך של ממש. מאז הפכה המצלמה לא רק למתעדת

Read More »
מסיבה
צילום אירוע חוץ מרובה אנשים

חשבתם פעם כיצד מצלמים אירוע הפגנה מרובה אנשים מלמעלה? טקס המוני או אפילו חתונות? עושים זאת ע"י שימוש בבמות הרמה לצלמי סטילס או וידיאו המעוניינים לתת זווית מגובה יעיל ואטרקטיבי.

Read More »
סוגים שונים של פרחים
זוויות מחמיאות לצילום פרחים

כוחן של הרשתות החברתיות, אשר נכנסו לחיינו בעשור האחרון, צובר תאוצה מדי שנה. בין שלל התכנים אותם מעלים אנשים לרשת, בהם בעלי חיים ונקודות נוף, הפכו הפרחים לאתגר צילומי פופולרי

Read More »
גולש מקצועי
איך למצוא מצלמות גלים בישראל?

אתם כבר לא חייבים להגיע פיזית לחוף הים כדי לדעת מה מצב הגלים, כמה אנשים רוחצים בו ואפילו האם השמש זורחת. לא רבים יודעים שיש בישראל רשת של מצלמות חוף

Read More »
אנשים מבשלים
זוויות צילום טובות לסדנת שוקולד

סדנאות שוקולד הן דבר שמצטלם נהדר, כך שלמי שמחפש תמונות יפות ומעניינות, זאת יכולה להיות אופציה מעולה לאטרקציה. יש טכניקות שונות לצילום של שוקולד, אותן כדאי ללמוד לפני השתתפות בכזו,

Read More »
רוצה שג'וש יתעד לך את הרגע?