איך לצלם את הילדים שלכם על אופניים

רכיבה בטוחה

לימדתם את הילדים לרכוב על אופניים? או שאולי הם עדיין רוכבים על אופניים עם גלגלי עזר ואתם רוצים לצלם אותם? אם כך, ברור מדוע אתם תוהים איך עושים את זה בצורה נכונה. האמת היא, שיש לא מעט טריקים שכדאי שתכירו, כי אחרת התמונות תמשכנה להיות לא מספיק מוצלחות ומפוקסות.

 

בחירת העדשה המתאימה

אחרי שקניתם אופני ילדים מאיכות טוב בחנות כמו צעצועי מורן ואחרי שהשקעתם לא מעט מחשבה בנושא הזה, ברור מדוע אתם גם רוצים לצלם את הילדים. מצד אחד זו יכולה להיות מזכרת מקסימה שתוכלו לשמור לעצמכם ומצד שני זו גאווה גדולה שהילדים כבר רוכבים על אופניים ותוכלו להעלות את התמונות לרשתות החברתיות. זו הסיבה שבגללה, לפני הכול, אתם צריכים לבחור את העדשה שבה אתם עומדים לעשות שימוש. זה נכון שאתם יכולים לצלם את הילדים שלכם בעת רכיבה על האופניים גם בעזרת הטלפון הנייד, אך כמעט תמיד התמונות הללו לא מספיק טובות. הפוקוס לא במיטבו והתמונה כולה יוצאת לא ברורה. לכן, אם במקום זה אתם יכולים לצאת במיוחד עם מצלמה שיש לה גם עדשה שמתאימה לצילום בתנועה, למה שלא תעשו זאת? תוכלו לקבוע מראש עם הילדים שלכם יום צילומים וכך התוצאה הסופית תהיה יותר טובה.

 

האם כדאי להזמין צלם מיוחד?

יש אנשים שכל כך מתרגשים מהעובדה שהילדים שלהם למדו לרכוב על אופניים, עד כי הם רוצים להזמין צלם מקצועי ומיוחד שיוכל לתעד את העניין. כדאי לדעת שזה אכן אפשרי, שכן יש היום לא מעט צלמים שהמומחיות שלהם היא צילום בתנועה וצילום של ילדים. במקרה כזה כדאי יהיה, כמובן, לבדוק לאיזה צלם אתם פונים, כי לא כל הצלמים יוכלו לעשות עבודה מספיק טובה. יש לראות תחילה תמונות שצילם בעבר אותו איש מקצוע, להתרשם מהן ולהבין האם הן מתאימות למה שאתם מחפשים.

 

בחרו את המיקום המושלם ואת השעה הנכונה

הרבה ממה שישפיע על השאלה איך תיראה התמונה הסופית, קשור לשאלה איפה אתם מצלמים את הילדים רוכבים על אופניים ובאיזו שעה. לכן, בין אם אתם רוצים שהתמונות תיראנה כמה שיותר רומנטיות ואומנותיות ובין אם אתם רוצים תמונות פשוטות יותר, חשוב להקפיד על בחירת המקום המושלם. יש הבדל, כמובן, בין תמונות שתוכלו לצלם ברחבת הבניין שבו אתם גרים ובין תמונות רכיבה על אופניים בטבע. כמו כן, התמונות יכולות להיראות שונות לגמרי אם מצלמים אותן בשבת בבוקר או אם מצלמים אותן ביום חול לפנות ערב. לכן כדאי לקחת את הכול בחשבון ולראות באיזו אופציה אתם בוחרים. מה שבטוח זה שככל שתנסו יותר אפשרויות – כך התמונות תצאנה בסופו של דבר יותר יפות. שווה להשקיע בכך כי אין כמו תמונה של ילד שרוכב על אופניים חדשים.

ילדים רוכבים

תוכן עניינים
רוצה שג'וש יתעד לך את הרגע?
סרטון מוכן
דרכים להפקת וצילום של סרט מוצר

כאשר עסקים מכניסים לשוק מוצרים חדשים הם משקיעים מחשבה ומשאבים רבים בשיווק המוצרים. בעולם שהולך ומפתח כאשר מוצרים הופכים ליותר ויותר חכמים השיווק לא יכול להישאר מאחור וצריך להתעדכן בהתאם.

Read More »
רחבת ריקודים
צ'ק ליסט לאירוע מצומצם עם חברים

פעם לפני לא הרבה מאוד זמן היינו יכולים להיפגש באופן חופשי עם חברים, לארגן מסיבות גדולות וצפופות ופחות או יותר לעשות מה שבא לנו בלי לחשוש שאנחנו עוברים על החוק

Read More »
קלפים
כך תתרכזו ותגלו את הקסם

בין אם הקשב שלכם הוא ברמותיו המצטיינות, או שמא הריכוז שלכם ב"קנטים", עולם הקסמים יצריך ממכם קשב וריכוז מסוגים אחרים. בואו נגיד ככה, הקוסמים הטובים בעולם, לא בטוח שהיו תלמידים

Read More »
10 פוזות לצילום בנשף סיום יב

אחת התקופות המשמעותיות ביותר בחיינו היא תקופת סיום הלימודים בבית הספר. זה הזמן בו אנחנו באמת מסיימים את תקופת הילדות, ורגע לפני שאנחנו מתבגרים, מתגייסים לצבא או מתחילים ללמוד באוניברסיטה

Read More »
רוצה שג'וש יתעד לך את הרגע?