4 רעיונות למתנה ליום הולדת

תכשיט, בושם ושובר מתנה כללי אלה מתנות נפוצות ומשעממות שרבים מאתנו קיבלו במתנה ליום הולדת במהלך חייהם. עובדה זו גרמה לנו להוציא את מדריך זה שיציג בפני כל אחד את הרעיונות הטובים ביותר שיגוונו את ארגז המתנות של החוגגים. הישארו כאן ותעזרו לנו לשנות את התרחיש המשעמם.

 

מתנה ספורטיבית

ספורט הינו התחום הבולט ביותר שרבים מאתנו רוצים להתמיד ולהצליח בו. העניין הוא שבדרך כלל יש לנו סיבות שגורמות לנו להשאיר אותו בצד. תרחיש זה הוביל אותנו למסקנה ברורה בנוגע לתחום הספורטיבי. שכן, הבנו שכל מתנה שנוגעת לתחום הספורט תתקבל בשמחה. מדובר למשל בהליכון חשמלי ומתקני כושר ביתיים אחרים.

מתנה ספורטיבית

מגש עציצים רב שנתיים

רבים מאתנו נוהגים לתת במתנה פרחים לימי הולדת. ברחנו להתעכב על הנושא ולהסביר שמומלץ לבחור במגשי פרחים באשדוד על פני זרים. שכן, בחירה במגשים מסוג זה תשמש את מקבל המתנה לזמן ממושך. במיוחד אם תצרו קשר עם נציג מטעם החנות ותבקשו ממנו לקבל מידע אודות צמחים רב שנתיים. שכן, הצמחים הללו יכולים להתקיים לאורך כל עונות השנה, כך שצריך רק לטפל בהם בהתאם להנחיות.

 

טלוויזיה מעופפת

אנחנו עשינו את שלנו אם הרמתם גבה בזמן שקראתם את הכותרת שלעיל. שכן, זה ברור לנו שהיא עשויה להישמע עתידנית ולא מוכרת. זו בדיוק הסיבה שגרמה לנו להוסיף אותה לרשימת המתנות הטובות ביותר שכדאי להעניק בימי הולדת. רגע לפני שתעברו על קטלוגים של חנויות חשמל, נציין שמדובר בטלוויזיה רגילה (כמו זו שיש לכם בבית). עליכם לבצע משלוח בלונים באשדוד ולחבר את בלוני ההליום לטלוויזיה לאחר מכן, כדי שזו תוכל להפוך להיות "מעופפת". אתם בטח מבינים בשלב זה שכניסה למרחב יום ההולדת עם מתנה זו, תגרום לכם להיראות משקיענים, בזמן שביצעתם פעולות פשוטות למדי שלא מצריכות מאמץ.

 

כרטיס ברכה "פתוח"

אתם לא צריכים להשקיע זמן רב בחיפוש אחר המתנה המושלמת ליום הולדת. שכן, תמיד אפשר להעביר את ההחלטה לילד או ילדת יום ההולדת. ניתן לעשות זאת באמצעות מסירת כרטיס ברכה פתוח ובו תציינו מספר פעולות שתוכלו לבצע כמתנה ליום ההולדת, לדוגמא:

  • שטיפת כלים בבית למשך שבוע
  • שלושה עיסויים בכפות הרגליים שיימשכו כל פעם כ – 15 דקות
  • שירות הסעות ברכב שלכם שיימשך כשעתיים סך הכול

ראוי לציין שיש יתרונות וחסרונות בולטים במתנה זו. היתרון המשמעותי נוגע לחיסכון בזמן. החיסרון נוגע לכך שניתן להעניק את המתנה לאנשים קרובים בלבד, למשל: אח\אחות, שותף או חבר טוב.

 

לסיום

עד כאן הרשימה שהציגה בפניכם את 4 המתנות הטובות ביותר שתוכלו להעניק ליום הולדת. כעת, נותר לכם רק להחליט איזו מתנה תתאים ליום ההולדת הקרוב. נמליץ לכם לשמור את המדריך במקום זמין, כדי שתוכלו לקחת ממנו השראה בימי הולדת עתידיים.

מתנת יום הולדת

אולי יעניין אותך גם