הדפסה על קאנבס בחולון – טיפים להדפסה

בית דפוס ראשית

קנבסים מקשטים את קירות העולם משחר ההיסטוריה. אלא שפעם, קנבסים התהדרו בעיקר בציורי שמן יפים ומיוחדים. כיום הטכנולוגיה המפותחת מאפשרת לכולנו להשתמש בקנבס גם למספר רחב מאוד של עבודות דפוס יפות, צבעוניות ובתצוגה חדה ומושכת. עבודות אלו מתייחסות גם להיבטים האמנותיים והחזותיים בחללי פנים, אך גם לטובת אמצעי פרסום לבתי עסקים ואפילו מתנות מיוחדות לאנשים אהובים.

 

איך מדפיסים על קנבס?

את טכניקת ההדפסה מבצע בית דפוס שבאמתחתו הציוד המקצועי המתאים וכמובן הידע והמיומנות הנדרשים להפקת התוצאה המושלמת. תמצאו לא מעט בתי דפוס שכאלה, אך ההתמחות הגבוהה ביותר נמצאת בחברות המנוסות המתמחות במספר תחומי הדפסה שונים, המפיקות קנבסים בהדפסה ברמה הגבוהה ביותר.

שלב ההדפסה ההתחלתי מתרחש בצד של הלקוח – עליו לבחור את התמונות או התמונה שברצונו להדפיס ולפרט בנוגע למיקום התמונות הרצוי לו או גודלה של כל תמונה קטנה בשטח הקנבס. אפשר לבחור גם יצירות אמנות למיניהן ואפילו להשתמש במספר רב של תמונות כדי ליצור קולאז'.

אחרי שהלקוח ישלח את התמונות ורגע לפני שהן יועברו להדפסה הסופית, עורך בית הדפוס או מנהלי המחלקה הגרפית יבדקו אותן ויעמדו על הרזולוציה, איכות התמונה והבהירות שלה. אם יש צורך, אפשר לבצע ליטושים או הגברת חדות התמונה כדי שתתקבל יפה יותר בתוצאה הסופית.

ההדפסה מופקת במדפסת דיגיטלית ורצוי באיכות הגבוהה ביותר. לאחר שהתמונה מתקבלת בשלמותה מהמדפסת, מותחים אותה על מסגרת עץ קשיחה, מה שיקנה לה עמידות טובה יותר לאורך שנים.

 

טיפים יעילים לקראת הדפסה

 

גודל הקנבס

לגודל משטח ההדפסה ישנה חשיבות מכרעת לעניין האיכות הסופית ולכן לאחר שנבחר את הגודל, יהיה צורך לבצע מספר התאמות ממוחשבות בין האיכות לגודל. מומלץ לבחור מראש בתמונה ברמה גבוהה, כדי להבטיח תוצאה איכותית יותר.

 

גימור ומסגרת

אמנם בחלק גדול מהחללים שבהם ניצבים הקנבסים המודפסים הם ללא מסגרת, אך אם אתם רוצים לשלב אותה, חשבו על מידת הבולטות שתרצו שתהיה לקנבס לאורך זמן וגם על סגנון המסגרת בהתאם לאמירה העיצובית במקום (קלאסית, מודרנית, וינטג', אומנותי ועוד).

 

כמות של הדפסות

יש לכם עסק שאתם חולמים לקשט בקנבסים מודפסים עם אותה התמונה רק בגדלים שונים? נפלא. רק לפני שתבחרו את מספר העותקים הרצוי, בקשו להדפיס רק עותק אחד ובדקו שהתמונה עומדת ברף איכותי משביע רצון. אם התוצאה אכן טובה, המשיכו לשאר העותקים.

 

קרבה לבית הדפוס

גם היא שיקול חשוב, מכיוון שאתם רוצים להיות בקשר עם מקום שאפשר להגיע אליו בקלות כדי לבדוק את העבודה וגם להוזיל את עלויות המשלוח. אם אתם מאזור המרכז וחולמים על הדפסת קנבס בתוצאה הגבוהה ביותר, כדאי שתתרשמו ממה שעושים כאן, בתוך בית דפוס חולון הנחשב לוותיק ומקצועי.

בית דפוס

תוכן עניינים
רוצה שג'וש יתעד לך את הרגע?
עדשה
האם חשוב לצלם את הצעת הנישואין שלכם

אין הרבה רגעים שיכולים להיות מרגשים בחיים כמו הרגע שבו אתם בוחרים להתחתן. בדרך כלל אחד מבני הזוג מציע נישואין לשני, ובשנים האחרונות אנחנו רואים שהצעת הנישואין הפכה להיות הפקה

Read More »
מעקה ראשית
איך לצלם מעקות זכוכית בצורה הנכונה?

צילום של מעקה זכוכית עלול להיות משימה מתעתעת, בגלל ההשתקפות של האור והקושי בתיעוד מדויק של קווי המתאר הקיימים. עם זאת, הקפדה על מספר כללי מפתח יכולה לסייע בצילום כזה

Read More »
רחבת ריקודים
צ'ק ליסט ליום הולדת בחדר בריחה

הילד חוגג יום הולדת והחלטתם להפתיע אותו במסיבת יום הולדת בחדר בריחה. אמנם, החדר עצמו כבר קיים, אך האם יש מקום לנגיעה אישית באירוע? ובכלל, מה צריך לארגן לקראת מסיבה

Read More »
סאונד ראשית
איך לבחור תאורן מקצועי לאירוע

אם אתם צריכים תאורן מקצועי לאירוע שאתם מתכננים, אתם כנראה יודעים עד כמה חשוב לבחור נכון ציוד תאורה לאירועים. ועוד יותר חשוב מזה, חשוב לבחור את איש הסאונד ואיש התאורה

Read More »
רוצה שג'וש יתעד לך את הרגע?