6 טיפים לתכנון יום הולדת מושלם

יום הולדת זה יום בו אנחנו עוצרים לרגע ומציינים את הקיום שלנו בעולם, בין אם בחגיגה עם כל החברים או בארוחה רומנטית עם בן / בת הזוג, או סתם ישיבה עם המשפחה. אנחנו רגילים שמסיבות יום הולדת זה לילדים, אבל אם נאמר את האמת גם אנחנו כמבוגרים אוהבים לחגוג לפעמים ולהרים לעצמנו. אז איך מארגנים אירוע יום הולדת שאנחנו נהנה ממנו כמה שיותר והאורחים לא ישכחו? ריכזנו כמה טיפים בשבילכם.

 

טיפים לחגיגת יום הולדת מושלמת

לארגן יום הולדת שכולם יהנו ממנו זו משימה לא פשוטה. כדי לעבור את זה בשלום אנחנו ממליצים לכם להיערך בהתאם ולעבור על הטיפים הבאים:

 

תכנון מראש זה המפתח

נכון, מסיבת יום הולדת היא לא חתונה וגם לא בר מצווה (למרות שבר מצווה היא גם יום הולדת) אבל עדיין מסיבה מוצלחת דורשת תכנון מראש ומחשבה על האירוע שאתם רוצים. כדי שהאירוע באמת יהיה כיפי אנחנו נדרשים לעשות כמה דברים כדי שיהיה אירוע מיוחד ובלתי נשכח: יש לחשוב איזה אוכל אנחנו רוצים להגיש באירוע, האם אנחנו רוצים הפעלות באירוע ואיזה ואיך לשמור על אווירה נהדרת.

 

התאמה של אירוע לחוגג ולקהל

בכל יום הולדת שאנחנו חוגגים אנו נמצאים בשלב אחר בחיים וזה צריך לבוא לידי ביטוי במסיבת יום הולדת. למשל, במסיבת יום הולדת שאנחנו חוגגים לילד שלנו בן ה-10, אולי תתאים מסיבת אוזניות לילדים או משחקי ארקייד ולעומת זאת במסיבת יום הולדת שנחגוג לגבר בן 40 אולי יתאים בר משקאות פתוח. לצד יש אטרקציות שמתאימות לכל מיני גילאים כגון מוזיקה וסטנדאפ – לצחוק זה תמיד כיף.

 

הפעילו את האורחים ושמרו עליהם אקטיביים

לכולנו יצא להיות באירועים כאלו שבאיזשהו שלב האורחים מתחילים להשתעמם, יושבים במקומות שלהם ורק מחכים ללכת. לכן חשוב להפעיל את המסיבה ולסייע לאורחים להיות אקטיביים ולשבור את הקרח. אחת הדרכים לעשות זאת היא להזמין מפעיל למסיבה, למשל מופע סטנדאפ קורע. סטנדאפיסט מוצלח מפעיל את האירוע עם מונולוג כולל אלתורים על המקום ויוצר קשר עם האורחים וכמובן חתן המסיבה. הזמינו מופע סטנדאפ בלינק: standup-now.co.il

 

עיצוב המסיבה

מומלץ מאוד לחשוב על תפאורה ועיצוב. גם אם נראה לכם שזה לא חשוב והאורחים לא שמים לזה לב – הם בהחלט שמים לב ועיצוב יפה נותן תחושה מיוחדת.

אוכל ושתייה – יש מסיבות שאוהבים להגיש בהם אוכל שאוכלים בישיבה ובאחרות מסתפקים בכיבוד קל בבופה. כך או כך, אם האירוע נמשך פרק זמן ארוך האורחים עשויים להיות רעבים ולכן חשוב לספק אוכל ושתייה מסוג כלשהו.

מילגלינג – מזמינים אורחים ממעגלים חברתיים שונים? דאגו שאלו יוכלו לעשות מינגלינג, הכירו בניהם ושברו את הקרח. אטרקציות מסוימות כגון מפעיל או מופע סטנדאפ יכולות לסייע מאוד בכך.

 

אנשים חוגגים

אולי יעניין אותך גם

אירועים
אירועים
3 אירועים שחובה לתכנן מא' ועד ת'

תכנון אירוע יכול להיות משימה מורכבת, במיוחד לאירועים בעלי חשיבות אישית או תרבותית משמעותית. אירועים מסוימים, מעצם טבעם, דורשים תכנון קפדני מתחילתו ועד סופו כדי

קרא עוד »