5 רעיונות להזמנות מקוריות לחתונה

הזמנה

הזמנות לחתונה הולכות ונכחדות מהעולם בצורתם המסורתית והמקובלת. אם בעבר, בדור ההורים והסבים, נהגו לא לשלוח כלל הזמנה, או לשלוח הזמנה בנאלית, עם ציור של חתן וכלה במקרה הטוב על גבי כרטיס עם פרטי האירוע, לשלוח אותו בדואר, או לחלק במסירה אישית, הרי שכיום יש אינספור אפשרויות, ביניהן אפשרויות דיגיטליות מתקדמות ומתוחכמות ורעיונות יצירתיים להזמנות שנשלחות בדואר – שאף אורח לא יוכל לסרב להן. אז אילו סוגים של הזמנות כאלה קיימים בשוק?

 

הזמנות יצירתיות בעיצוב אישי

בתי דפוס ומעצבים גרפיים, כבר הבינו את המגמה ואפשר למצוא אצל בתי העסק המשקיענים והמתמחים – סוגים שונים של הזמנות יצירתיות ומקוריות לחתונה. אם אתם מודאגים מהמחיר, כדאי שתערכו השוואת מחירים, הרימו כמה טלפונים, גלו כמה יעלה לכם להדפיס הזמנות לחתונה בעיצוב אישי. השוו את ההצעות שתקבלו למחירון דפוס מומלץ של אתר B144 וקבלו החלטה חכמה!

 

 

קריקטורה של בני הזוג

אמנם גם ההזמנות הקלאסיות והמסורתיות כללו בעבר ציור רומנטי של חתן וכלה על גבי החלק החיצוני של ההזמנה, אבל קריקטורה של בני הזוג היא כבר משהו עם אופי מיוחד. קצת הומור עצמי מעולם לא הזיק לאף אחד. אם כבר, אז ההיפך הוא הנכון – כולם אוהבים מישהו שיודע לצחוק על עצמו והזמנה הומוריסטית לחתונה, היא משהו שעושה חשק להגיע ולשמוח עם בני הזוג.

 

הזמנה לחתונה שהיא גלויה מנגנת

בחרתם את הדוגמה על גבי ההזמנה? ציור יפה, או תמונה שלכם? אבל אולי אתם לא יודעים, שאפשר להוסיף גם שיר שאתם אוהבים, שיתנגן ברגע שהמוזמנים יפתחו את ההזמנה. זה יכול להיות כל שיר אהבה שאתם אוהבים, או שיר שהתנגן ברקע כשהכרתם, או סתם שיר שאתם אוהבים, אבל את ההזמנה לחתונה שלכם אף אחד לא ישכח וכל מי שיפתח את ההזמנה יבין, שהחתונה שלכם עומדת להיות משהו מיוחד.

 

הזמנה אישית במיוחד

הידעתם שאפשר להדפיס את שם המוזמן, או שמות המוזמנים על גבי כל אחת מההזמנות? כך של אחד מהמוזמנים מרגיש, שהוא קיבל הזמנה אישית ויהיה לו קשה מאוד לסרב לה.

תמונה שלכם על גבי ההזמנה, אבל לא סתם תמונה – כדי להשיג אפקט מסקרן וייחודי, אתם יכולים לבחור כמה תמונות מצחיקות, או קיטשיות-טראשיות במיוחד שלכם ולהרכיב מהן קולאז', אותו תטביעו על ההזמנה. אם אין לכם תמונות כאלה, תוכלו לצלם כמה במיוחד, כדי שתתקבל הזמנה משעשעת, מושקעת ומיוחדת.

 

המירוץ לחתונה

אם אתם יצירתיים במיוחד ומתכננים חתונה קטנה עם מוזמנים, שכולם חברים קרובים, או משפחה שלכם – תוכלו להכין הזמנות ברמזים – מעין טיזרים, שהמוזמנים מקבלים לאורך תקופה מוגדרת מראש – כל פעם רמז קטן לגבי אופי האירוע, מיקום, מועד וכן הלאה – עד שלבסוף הם מבינים שמדובר בהזמנה לחתונה שלכם.

 

לסיכום – הזמנה בלתי נשכחת לאירוע בלתי נשכח

אם בעבר נהוג היה לשמור על קו אחיד בעיצוב הזמנות החתונה, הרי שכיום ההיפך הוא הנכון – כמה שיותר מיוחד ומקורי, כך טוב יותר. החתן והכלה מתרגשים והמוזמנים מחכים להפתעות שתרעיפו עליהם, החל מרגע הצעת הנישואין, המשך לקבלת ההזמנה לחתונה וכלה באוכל, במוסיקה ובמיקום – חתונה מוצלחת מתחילה בחשיבה יצירתית. שיהיה במזל טוב!

טבעות

תוכן עניינים
רוצה שג'וש יתעד לך את הרגע?
4 דמויות בזום במסך
הופעות סטנדאפ בזום: יצאנו לבדוק

אז הקורונה כאן והיא בהחלט שינתה לנו את שגרת החיים, לקח קצת זמן לעולם מסביבנו להתאושש אבל לאט לאט נמצאים פתרונות למגבלות ההתקהלות שההתמודדות עם הקורונה זימנה לנו מאלצת אותנו

Read More »
מסיבה
צילום אירוע חוץ מרובה אנשים

חשבתם פעם כיצד מצלמים אירוע הפגנה מרובה אנשים מלמעלה? טקס המוני או אפילו חתונות? עושים זאת ע"י שימוש בבמות הרמה לצלמי סטילס או וידיאו המעוניינים לתת זווית מגובה יעיל ואטרקטיבי.

Read More »
מסכים
מצלמות אבטחה מומלצות לבית

לבנות בית במדינת ישראל זה לא עניין של מה בכך מבחינה כלכלית. לכן אפשר להבין מדוע כל מי שכבר בנה בית, רוצה לשמור ולהגן עליו כמה שרק אפשר. זה נשמע

Read More »
תמרור מצלמת מהירות
נתפסת במצלמת מהירות? מהם השלבים מכאן

רקע מצלמות המהירות הנייחות מעוררות חששות רבים וניתן לראות אותם פעמים רבות בצידי הכביש. המון נהגים מקבלים דוחות על מהירות מופרזת בשל קליטת המצלמות הללו. בשנתיים האחרונות חל שינוי גדול

Read More »
תמונות בבית הלבן
עיצוב הבית על ידי תמונות

מי מאיתנו לא אוהב מראה של בית מעוצב? בתקופה בה העיצוב האישי הפך למגמה ברורה בעולם העיצוב והאדריכלות, את מקומו של "המראה האוניברסלי" והסטנדרטי תפסו הטעם האישי והגוון המיוחד של

Read More »
רוצה שג'וש יתעד לך את הרגע?