4 מתנות מרשימות לחנוכת בית

חיפוש אחר מתנה מרשימה לחנוכת בית עשוי להיות מייגע וממושך. שכן, יש היצע רחב של אפשרויות ורק חלק מהן נחשבות לשימושיות. בשורות הבאות נציג בפניכם את 3 המתנות המרשימות שישמשו את דיירי הבית באופן יומי, משום שאלה ייתלו על הקירות או יקשטו את המדפים והשידות. הישארו כאן ותהיו בטוחים שתצאו עם המידע שיקל עליכם בבחירה מעתה ואילך.

 

מגש עציצים

תכירו את מגש העציצים, המתנה שתהפוך כל בית לירוק ונושם. מדובר באפשרות שצריך להעניק תוך היכרות עם תנאי התאורה הטבעית של הבית. לכן, כדאי להעניק אותה במתנה לאנשים שאתם מכירים מקרוב (כך יתאפשר לכם לקבל את האינפורמציה בנושא). זו אמנם אפשרות מורכבת, משום שהיא מצריכה בחירה בעציצים מסוימים, אבל התוצאה שלה שווה כל רגע. שכן, אתם יכולים להיות בטוחים בכך שמקבלי המתנה יציבו את העציצים במקומות שונים בבית מיד לאחר קבלתם.

מגש עציץ

ברכות מעוצבות לתלייה

לא ניתן לעסוק במתנות מרשימות שצריך לתת לאנשים שחוגגים חנוכת בית, מבלי להציג את הברכות המעוצבות שמקשטות את הקירות של בתים חדשים. אלה מעניקות אווירת קדושה לכל בית באשר הוא. שימו לב, קיים היצע רחב של ברכות ממוסגרות שניתן לתלות על קירות הבית. כאשר המקומות המתאימים ביותר לתלייה הם בצמוד לכניסה לבית, בסלון או בסמוך לשולחן השבת ואזור הדלקת הנרות. חשוב לציין שהברכות הנפוצות ביותר שניתנות באירועים מסוג זה הן ברכה להדלקת נרות, ברכת הבית וברכת אשר יצר.

 

סט מעוצב של כלי בית

מעבר לבית חדש גורם לא פעם לפגמים בכלי מטבח שנפלו או נסדקו במהלך ההובלה. מדובר בעובדה ידועה שרבים מאתנו חוו לא פעם. אם אתם רוצים להעניק מתנה שימושית שתהיה חיונית לבני הבית מרגע קבלתה, עליכם לבחור באחד או יותר מהסטים הבאים:

  • סט צלחות
  • סט כוסות
  • סט סכו"ם

נמליץ למסור את המתנה הזו לצד שובר להחלפה, כדי שניתן יהיה להחליף אותה לדגם אחר בעת הצורך.

 

מכשירי חשמל

המתנה המרשימה האחרונה שתחתום את המדריך הנוכחי תשמש כל אדם באשר הוא. שכן, כולנו זקוקים למכשירי חשמל כאלה או אחרים מיד לאחר מעבר הדירה. נדגיש שנהוג לתת את המתנה הזו לחברים קרובים או בני משפחה. שכן, תצטרכו לבדוק מולם מראש אילו מכשירים חשמליים חסרים להם ולוודא שיש באפשרותכם להעניק אותם במתנה. נציין שיש כמה מתנות נפוצות שנהוג לתת לחנוכת בית, לדוגמא:

  • אובן טוסטר
  • תנור חימום

 

השורה התחתונה

תשכחו מחיפושים ממושכים אחר מתנות שמתאימות לחנוכת בית. שכן, כעת אתם מכירים ב – 4 האפשרויות הטובות והמרשימות ביותר שתוכלו להעניק מעתה ואילך. זו העת לבחור במתנה שמתאימה לכם מכל הבחינות, להזמין אותה ולהתארגן לקראת האירוע. נאחל שתיהנו מכל רגע ושתקבלו מחמאות רבות על הבחירה המדויקת.

מתנה לחנוכת בית

אולי יעניין אותך גם

חקר התודעה
כללי
מה זה חקר התודעה?

התודעה הנפשית של האדם היא אחד ממושאי הידע האנושי שיש לנו עליהם הכי פחות מידע. למרות ההתקדמות הרבה שהאנושות עברה במישורי ידע רבים, דווקא התודעה

קרא עוד »
5 אטרקציות עם החברים במדבר
כללי
5 אטרקציות עם החברים במדבר

המדבר הוא מקום מרתק ביותר. הוא מלא בטבע יפהפה וחוויות מרתקות. במדבר תוכלו למצוא דברים מדהימים כמו גבעות, חולות וסלעים. אבל יש להם גם אתגרים,

קרא עוד »
עבודה בגובה
כללי
 5 טיפים לבטיחות בעבודה בגובה

עבודה בגובה, נותרה היבט מאתגר של תעשיות שונות, הדורשת הקפדה על פרוטוקולי בטיחות כדי להפחית סיכונים ולהבטיח את רווחתם של העובדים. מאתרי בנייה ועד פרויקטיי

קרא עוד »
עצי חיים ביהדות
כללי
עצי חיים ביהדות

ספר התורה נחשב במסורת היהודית כפריט הקדוש ביותר לעם היהודי. מתוך כבוד ויראת קודש כלפי ספר זה, אחת ההלכות קובעת שיש לנהוג בו בצורה מכובדת

קרא עוד »