4 טיפים לבחירת האופניים החשמליים האולטימטיביים!

אופניים חשמליים הם כלי הרכב האהוב ביותר על רוב האנשים שנעים ברחובות – נערים, צעירים וגם מבוגרים. כל מי שמוכן לוותר על רכבים ממוזגים, נע, בכל זאת, בעזרת מנוע, וכבר נדיר ומפתיע לזהות מבין כל הרוכבים גם כאלה שמפדלים על אופניים רגילים. אז אם הפתרון הנוח, היעיל, הידידותי לסביבה והמותאם לרכיבה אורבנית מתאים גם לכם – כך תבחרו את האופניים החשמליים שלכם

 

1 – סגנון רכיבה

הטיפ הראשון עבור מי שמתכנן רכישה של אופניים חשמליים הוא להגדיר את סגנון הרכיבה שלכם. ממש כפי שיש רכבים שמותאמים לנסיעה בכביש ויש רכבי שטח, שמותאמים לנסיעה בדרך מאתגרת בשטח וחלוקה דומה לאופני כביש ואופני שטח, כך ניתן לבחור אופניים שבנויים עבור רוכבים עירוניים, שנוסעים בעיקר בדרכים סלולות ויש אופני שטח חשמליים שיכולים לעמוד בטיולי רכיבה בשטח.

לפני שאתם מתחילים לחפש תמונות של אופניים חשמליים, כדאי שתחשבו על כל הדרכים שבהן הם ישמשו אתכם. אם אתם מחפשים חלופה לתחבורה ציבורית תעדיפו אופניים שונים ממי שמעוניין לרכוב רק בטיולים קלים וגם שונים ממי שמתכוון להפוך לרוכב שטח אמיץ.

1 - סגנון רכיבה

2 – הגודל שקובע את מידת הנוחות

נכון שרוב מוכרי האופניים החשמליים ורוב המומחים יתייחסו בעיקר לגודלה ולעוצמתה של הסוללה, ובצדק – הסוללה היא לא רק החלק היקר ביותר באופניים חשמליים, היא חלק שמשפיע במידה רבה על יכולות האופניים החשמליים בעת פעולה.

אבל אנחנו רוצים לתת טיפ שונה, שמתייחס דווקא לחלקים האחרים באופניים ובעיקר לרוחב הגלגלים, לאיכות המושב ולסוג הבולם – כל אלה קשורים ישירות לנוחות של המשתמש באופניים החשמליים, נוחות שחשוב לזכור, בעיקר אם האופניים עומדים לשמש ככלי רכב מרכזי ויום-יומי. הטיפ המרכזי שלנו הוא לנסות את הכל, במקום לסמוך על כותרות בקטלוגים והבטחות של אנשי מכירות, סמכו על עצמכם.

2 - הגודל שקובע את מידת הנוחות

3 – בטיחות לפני הכל

הטיפ השלישי שלנו הוא למעשה הראשון בחשיבותו עוד לפני בחירת מודל האופניים שמתאים לכם ולפני בחינת מרכב האופניים והסוללה, חשוב לזכור שבין אם רוכבים על האופניים החשמליים בעיר או בשטח, סכנות אורבות בכל מקום, בעיקר בכבישים ובמיוחד כאשר רוכבים על כלי רכב חשמלי.

אז לפני שאתם יוצאים לנסיעת הבכורה שלכם, חשוב לוודא שהאופניים מצוידים בכל הדרוש לרכיבה בטוחה החל ממערכת בלמים תקינה, פנסים ומחזירי אור, קסדה ומגינים כי גם אם אתם רוכבים על האופניים האולטימטיביים ועושים זאת באופן אידיאלי, הדרך והנוסעים האחרים בה עלולים להפתיע אתכם ועדיף להישמר ולא להצטער.

 

4 – אופניים מבית טוב

כמעט כמו בכל דבר, יש חשיבות רבה למקום ממנו הגיעו האופניים החשמליים שלכם. כדי לקבל מידע מהימן, סיוע בתהליך הבחירה, גמישות בתהליך החיפוש, אפשרות לנסיעת מבחן וגם אחריות ושירות לקוחות – חשוב לבחור בית טוב, כלומר חנות ממוכרת ובעלת מוניטין חיובי, כזו שמעסיקה מומחים לתחום בתחום המכירות וכזו שיודעת להתאים את האופניים האידיאליים לכל רוכב, גם למי שלא מעוניין לרכוש את המודל החדש והיקר ביותר.

 

לסיכום

אופניים חשמליים הם פתרון נוח ויעיל אם בוחרים אותם נכון. אנחנו ממליצים לכם להתמקד בסוג האופניים שמתאימים לכם, לתת את הדעת גם על הנוחות, לשים דגש על ענייני בטיחות ולרכוש אופניים מבית טוב.

4 טיפים לבחירת האופניים החשמליים האולטימטיביים!

אולי יעניין אותך גם

עצי חיים ביהדות
כללי
עצי חיים ביהדות

ספר התורה נחשב במסורת היהודית כפריט הקדוש ביותר לעם היהודי. מתוך כבוד ויראת קודש כלפי ספר זה, אחת ההלכות קובעת שיש לנהוג בו בצורה מכובדת

קרא עוד »
למה חשוב לקנות תחתונים איכותיים
כללי
למה חשוב לקנות תחתונים איכותיים?

כשמדובר בהלבשה תחתונה לנשים, נשים רבות עשויות להתעלם מחשיבות האיכות של התחתונים שהן בוחרות לקנות לעצמן. מסתבר שהשקעה בתחתונים איכותיים מתעלה הרבה מעבר לנוחות ואסתטיקה.

קרא עוד »
רשת חברתית
כללי
4 דברים שתלמדו בסדנת טיקטוק

הטיקטוק הוכתרה בשנים האחרונות כרשת החברתית הטובה ביותר שסוחפת אחריה משתמשים רבים. עובדה זו הובילה אותנו להוציא סדרת מדריכים בנושא שתסקור בכל פעם תחום אחר

קרא עוד »