3 יתרונות בעמדות צילום סלפי לאירועים

עמדת צילום סלפי לאירועים הפכה בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מאירועים פרטיים ועסקיים כאחד. הנוכחות הערה שלה גרמה לנו להתעניין בנושא ולבדוק מה הם היתרונות הבולטים שגורמים לרבים לבחור בה. הישארו כאן ותקראו את השורות הבאות, כדי שתוכלו לגלות בעצמכם מהם 3 היתרונות שיגרמו לכם להעמיד אותה באירוע הבא שתקיימו.

 

מה זה בכלל עמדת צילום סלפי לאירועים?

פסקה זו מתאימה למי מכם שטרם נחשפו לעמדה המתקדמת שמוצבת באירועים מסוגים שונים. נסביר בקצרה כי מדובר בעמדת צילום שמאפשרת לבאי האירוע לתעד את עצמם באופן אינטראקטיבי תוך שימוש במסך מגע רחב ונוח לשימוש. משתמשי העמדה יוכלו לבצע שינויים בתמונות שצילמו, למשל להוסיף פילטרים ולהגדיל או להקטין את התמונה.

במרבית המקרים יש אביזרים שונים שמונחים על גבי שולחן או קופסאות לצד העמדה. המטרה של אביזרים אלו היא להוסיף צבע ולהפוך כל תמונה לייחודית. בסיום הצילום, ניתן לשמור את התמונה בדרכים הבאות:

  1. לשלוח אותה במייל
  2. לשלוח למכשיר הנייד
  3. להעלות לרשתות החברתיות

עמדת סלפי לאירועים

נחשבת לאטרקציה ייחודית

נבקש מכם לדמיין לרגע תרחיש מסוים, כדי שתוכלו לחוות בעצמכם את היתרון השני שנוגע לייחודיות האטרקציה. תחשבו שאתם נכנסים עכשיו לאולם שבו מתקיים אירוע לאדם אהוב. עכשיו, תעיפו מבט ימינה ותסתכל על עמדת צילום הסלפי שניצבת בפינה.

תנסו לחשוב – מה עובר לכם בראש? מה רמת הריגוש שאתם חווים? סביר להניח שחוויתם התרגשות גדולה. שכן, עמדת צילום לאירועים מסוג זה גורמת לדגדוג רגיש באצבעות. כזה שמוביל את האורחים לרוץ לעמדה, להשתעשע ולהעלות את התוצאה לפייסבוק או לאינסטגרם.

 

הופכת את האירוע לבלתי נשכח

הפקה של אירוע עם עמדות סלפי לאירועים סטוריבוקס תאפשר לכם למסור לאורחים מזכרת בלתי נשכחת. שכן, הם יוכלו לתלות את התמונות הייחודיות שצילמו על גבי המקרר או הדלת בבית. כך שבעצם, הם ייזכרו בכל יום מחדש בחוויה ובאירוע שלכם. אז עליכם להציב עמדת סלפי באירוע שלכם אם תרצו שהוא ייטמע בזיכרון של האורחים כמיוחד במינו.

עמדות סלפי לאירועים סטוריבוקס

מתאימה לכולם

התוצאות בשטח מציגות יתרון בולט שנוגע להתאמה שלהם לכל אדם באשר הוא. שכן, זו מאפשרת לפעוטות, ילדים, בני נוער, מבוגרים ואף קשישים לצלם את עצמם בדרך יצירתית. הרי כל אחד ישמח להשתעשע ולהצטלם לבד או עם חברים וקרובי משפחה בזוויות שונות או עם אקססוריז מסוגים שונים.

 

מילים אחרונות לסיום

יש 3 יתרונות עיקריים שבאים לידי ביטוי בעת שימוש בעמדות צילום סלפי לאירועים. בשלב זה אתם מכירים ביתרונות הללו מקרוב, כך שנשאר לכם רק למצוא ספק שירכיב את העמדה באירוע הבא שלכם. אתם מוזמנים לחזור לכאן ולשתף אותנו במידה וגיליתם שישנם יתרונות נוספים שלא צוינו כאן. מי יודע? אולי נוציא בהמשך מדריך מורחב שיציג את היתרונות שנשלחו על ידי הגולשים.

עמדות סלפי לאירועים

אולי יעניין אותך גם