תמונה אחת שווה 1000 מילים: כיצד תשלבו את הזכרונות האהובים במתנה?

רבים מאתנו תוהים לא פעם מהי הדרך הנכונה ביותר לשלב את הזיכרונות מתקופות שונות בחיים בתור מתנה אחת. מדובר בעניין שמטריד אותנו לא מעט. שכן, אנו אוהבים להתרפק על נוסטלגיה ומאמינים שמתנות מסוג זה הן הטובות ביותר. כדי לסגור את הפינה הזו אחת ולתמיד, יצאנו לבדוק איך אפשר לשלב את הזיכרונות האהובים במתנה וחזרנו עם רעיונות שאתם צריכים להכיר מקרוב.

דרך מספר 1 לשלב את הזיכרונות האהובים במתנה – באמצעות דיסק און קי

תראו, זו לא הדרך הכי מיוחדת או רומנטית. זו הדרך הפשוטה והמהירה ביותר. אנחנו מצאנו את עצמנו בוחרים בדרך הזו כשנפרדנו משותף אהוב שטייל אתנו מעל ל – 3 חודשים בדרום אמריקה. מדובר בבחור מקומי שהצטרף לטיול שלנו באופן ספונטני והפך אותו לבלתי נשכח.

היה לנו חשוב למסור לו במתנה את כל הזיכרונות שלנו, לכן, הענקנו לו דיסק און קי עם כל התמונות והסרטונים שצילמנו במהלך הטיול. זו הייתה מתנה מושלמת עבור מטייל כמוהו. שכן, הוא לא היה צריך להיסחב עם זה במהלך הנסיעות עד שהגיע לביתו.

כונן נשלף

דרך מספר 2 לשלב את הזיכרונות האהובים במתנה – באמצעות קולאז

הדרך ה – 2 לשלב את הזיכרונות האהובים במתנה אחת היא באמצעות רכישה של קולאז תמונות. כדאי שתדעו שהטכנולוגיה מאפשרת להזמין קולאז ייחודי, שונה ממה שהכרתם עד היום. מדובר בעצם בקולאז בגדלים שונים וצורות שונות, כך שזוהי מתנה שאפשר להניח בסלון, בחדר שינה או בחדרים באופן כללי. אנחנו גילינו על המתנה הזו לא מזמן והענקנו אותה מאז לאנשים הבאים:

  • ההורים שלנו
  • החמות שלנו
  • בן הזוג

 

דרך מספר 3 לשלב את הזיכרונות האהובים במתנה – באמצעות מחוות קטנות

הדרך השלישית לשלב את הזיכרונות של האהובים שלכם במתנה אחת היא באמצעות מחוות קטנות. מדובר באפשרות שהייתה נפוצה בעיקר בשנות ה – 90. היינו קונים ממתקים כמו פסק זמן, קליק וכו' ומכינים מהם פלקט גדול עם ברכה.

כך שבעצם אפשר לשלב את כל הזיכרונות שלכם באמצעות כתב תוך תוספת של ממתקים טעימים. אם אתם בוחרים באפשרות זו, כדאי שתשימו לב שאתם כישרוניים בכתיבה. אחרת, המחווה עשויה לצאת על צד לא טוב.

מחוות קטנות

טיפ לבחירה נכונה של דרך

עד כאן צוינו בפניכם 3 דרכים שונות שמתאימות למצבים שונים בחיים. אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם בוחרים בדרך הנכונה ביותר, עליכם לשאול את עצמכם את השאלות הבאות: איזו דרך היא המתאימה ביותר מבחינת המקום\הזמן\האדם?

 

לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את הדרכים שיאפשרו להעביר את הזיכרונות שלכם לאחרים. נאחל לכם בהזדמנות זו שתבחרו בדרך המתאימה לכם ביותר ושיהיה בהצלחה! אתם מוזמנים לשלוח לנו את הדרך הנבחרת כדי שנראה את ההשקעה והיצירתיות שלכם.

זיכרונות

אולי יעניין אותך גם

רשת חברתית
כללי
4 דברים שתלמדו בסדנת טיקטוק

הטיקטוק הוכתרה בשנים האחרונות כרשת החברתית הטובה ביותר שסוחפת אחריה משתמשים רבים. עובדה זו הובילה אותנו להוציא סדרת מדריכים בנושא שתסקור בכל פעם תחום אחר

קרא עוד »
מגפי UGG
כללי
המגפיים ששיגעו את העולם

כאשר חושבים על פריטים עשויים עור כבש ומרופדים בפרווה, מדמיינים אולי עיר מושלגת או כפר אסקימואי. מה שבטוח זה, שרוב האנשים לא מדמיינים גולשים אוסטרליים

קרא עוד »