הטכנולוגיה המתקדמת גרמה לכך שיהיה מבחר גדול מאוד של שלטים לעסקים. עובדה זו גורמת לבעלי עסקים שונים לתהות – מהו השלט המתאים לנו ביותר? כדי להקל על רבים בבחירה, החלטנו להציג את 2 השלטים הלא מוכרים יחסית שמתאימים לעסקים שונים. הישארו אתנו ותגלו מהם השלטים הללו שלא ידעתם שהם קיימים ושאתם צריכים אותם.

 

רגע, בואו תשמעו איך הגענו אל 2 השלטים הללו בכלל

כדי שנוכל להציג בפניכם את 2 השלטים הלא מוכרים הללו, היינו צריכים להסתובב בכל מיני מקומות ברחבי הארץ. עברנו למשל במקומות הבאים:

  • קניונים
  • בנייני משרדים גדולים
  • בנייני מגורים משולבים עם חנויות

עשינו נסיעות בכל רחבי הארץ וצילמנו כל מיני שלטים. בסופו של דבר, ריכזנו את כולם במצגת ובדקנו מהם השלטים הנפוצים ביותר (אותם שמרנו בצד למקרה שנרצה לכתוב מדריך בנושא זה) ומהם השלטים הלא נפוצים. בסופו של דבר, התגלו לנו 2 השלטים המדוברים שאתם צריכים להכיר מקרוב.

 

תכירו את השלט ה – 1 שלא ידעתם שאתם צריכים

השלט הראשון שלא ידעתם שאתם צריכים הוא שלט אותיות מוארות בתלת ממד. זהו שלט שאפשר להתאים אותו לכל מידה וצבע. ראינו את השלטים הללו מופיעים על גבי פי. וי. סי, נירוסטה ואלומיניום. ניתן להשתמש בהם לשימוש חיצוני או פנימי לפי החלטתכם. אם תרצו לראות באיזה שלט מדובר, אתם יכולים להיכנס אל האתר הבא: https://shlatim.art.

 

תכירו את השלט ה – 2 שלא ידעתם שאתם צריכים

השלט ה – 2 שלא ידעתם שאתם צריכים הוא שלט פח. מדובר בשלט שמתאים לאתרי בנייה, שלטי פרסום או להדפסה ישירה על לוקובנד שמגיע עם מסגרת עץ. שימו לב – מבירור שערכנו בנושא, התגלה לנו כי מדובר בשילוט זול יחסית. כזה שיאפשר לכם להזמין מטרים רבים ממנו מבלי לחרוג מתקציב הפרסום שלכם.

 

איך תבחרו את השלט המתאים לכם ביותר?

כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים את השלט המתאים ביותר עבורכם, אתם יכולים לבחור באחת מהאפשרויות הבאות:

 

  1. לשאול את עצמכם שאלות

אתם יכולים לשאול את עצמכם את השאלות הבאות ולגלות איזה שלט מתאים לכם:

  • האם יש לכם תקציב מסוים?
  • האם אתם צריכים שהשלט יהיה מואר?
  • האם יש לכם צורך בשלט גדול מאוד או קטן?
  • מה הצורך שמביא אתכם לקנות שלט?

 

  1. לפנות אל המומחים

שימו לב  – אתם יכולים פשוט לפנות אל המומחים ולציין בפניהם את הצורך שלכם. הם אלו שישאלו אתכם כבר את כל השאלות שצוינו לעיל וידעו להתאים עבורכם את השלט הטוב ביותר.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שהציג בפניכם את כל המידע אודות השלטים שלא ידעתם שאתם בכלל צריכים. כעת, כשיש לכם את כל הפרטים, נותר לכם רק ליישם את המידע שנכתב לעיל. שיהיה בהצלחה!

פתוח

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.