4 רעיונות מגניבים שיקפיצו את הצילומים לאירוע!

ארגון של אירוע מצריך לא פעם היכרות עם טיפים קטנים וחיוניים, כאלו שיהפכו אותו מאירוע פשוט לבלתי נשכח. יצאנו לבדוק מה הם הרעיונות שישדרגו את האירוע שלכם בסדרת מדריכים מקיפה. כך שבכל פעם אנו מציגים רעיונות מתחומים שונים. הפעם, יצאנו לבדוק איזה רעיונות יקפיצו את הצילומים שלכם וחזרנו עם 4 רעיונות מקוריים במיוחד. הישארו אתנו ותגלו מה הם ואיך תוכלו ליישם אותם.

 

רוצים להקפיץ את הצילומים לאירוע שלכם? תכירו את הרעיון ה – 1: מסך ירוק

אם אתם רוצים להקפיץ את הצילומים באירוע שלכם, עליכם להצטייד מראש במסך ירוק. מדובר בעצם במסך שנראה משעמם על פניו, אך הוא יאפשר לצלם שלכם לערוך את התמונות בקלות ולהפוך אותן למיוחדות מאוד. כדאי שתדעו שאם אתם בוחרים ברעיון זה, עליכם לבחור בתוספת של רעיון נוסף מאלו שיוצגו בפניכם בהמשך. שכן, בחירה במסך הירוק לבדו אינה מספיקה.

הדפסות

רוצים להקפיץ את הצילומים לאירוע שלכם? תכירו את הרעיון ה – 2: חולצות מודפסות

אי אפשר לכתוב מדריך על אירועים ולא להציג את הרעיון הטוב ביותר – הדפסה על חולצות. תחשבו על זה רגע, סביר להניח שיש לכם בדיחה פרטית עם החבר'ה או המשפחה. בדיחה שתמיד רציתם להוציא לאור אבל לא הייתה לכם הזדמנות.

נזכרתם בבדיחה כזו? מצוין! עכשיו אתם צריכים לפנות אל הדפסות AllAround ולומר להם מה הבדיחה, באיזה פונט תרצו להדפיס אותה והאם תרצו להוסיף לה איור או תמונה? עכשיו תדמיינו את כל האורחים שלכם לובשים את החולצה הזו ומצטלמים איתה ותגלו שמדובר ברעיון מעולה.

 

רוצים להקפיץ את הצילומים לאירוע שלכם? תכירו את הרעיון ה – 3: תוסיפו אקססוריז

אפשר להקפיץ את הצילומים תוך שימוש באססוריז שונים שייבחרו על ידי הנוכחים באירוע. הכוונה היא שאתם תניחו את האקססוריז בתוך קופסאות או סלסלות מעוצבות ותאפשרו לאורחים לבחור את אלו המתאימים להם ביותר. אם תחליטו שאתם רוצים להוסיף את האקססוריז לצילומים, כדאי שתדעו שאנו ממליצים לכם לבחור באקססוריז הבאים:

  • משקפיים גדולים בצורת לב
  • שרשראות פרחים
  • כובעים בכל מיני צורות וצבעים

הדפסות

רוצים להקפיץ את הצילומים לאירוע שלכם? תכירו את הרעיון ה – 4: תקימו כמה עמדות צילום

הרעיון הרביעי נוגע לחלוקה של עמדות צילום. אם תחליטו ליישם את כל הרעיונות שלעיל, תצטרכו לפצל את עמדות הצילום ל – 3 מקומות לפחות. כך יתאפשר לאורחים שלכם להצטלם בעמדה מספר 1 על מסך ירוק, בעמדה מספר 2 עם החולצה החדשה שהדפיסו להם ובעמדה מספר 3 עם האקססוריז הנבחרים.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שהציג בפניכם את 4 הרעיונות המגניבים שיקפיצו את הצילומים לאירוע שלכם. נאחל לכם בהזדמנות זו שתיישמו את הרעיונות הנבחרים על הצד הטוב ביותר ושיהיה לכם אירוע בלתי נשכח.

הדפסות

אולי יעניין אותך גם

חקר התודעה
כללי
מה זה חקר התודעה?

התודעה הנפשית של האדם היא אחד ממושאי הידע האנושי שיש לנו עליהם הכי פחות מידע. למרות ההתקדמות הרבה שהאנושות עברה במישורי ידע רבים, דווקא התודעה

קרא עוד »
מתנה לחנוכת בית
כללי
4 מתנות מרשימות לחנוכת בית

חיפוש אחר מתנה מרשימה לחנוכת בית עשוי להיות מייגע וממושך. שכן, יש היצע רחב של אפשרויות ורק חלק מהן נחשבות לשימושיות. בשורות הבאות נציג בפניכם

קרא עוד »
5 אטרקציות עם החברים במדבר
כללי
5 אטרקציות עם החברים במדבר

המדבר הוא מקום מרתק ביותר. הוא מלא בטבע יפהפה וחוויות מרתקות. במדבר תוכלו למצוא דברים מדהימים כמו גבעות, חולות וסלעים. אבל יש להם גם אתגרים,

קרא עוד »