לצאת מחוץ למסגרת – 4 רעיונות לתמונות בסלון הבית

סלון הבית הוא החדר המרכזי והחשוב ביותר בבית, ניתן להגיד שהוא אפילו לב ליבו של כל בית והעיצוב והנראות שלו אומרים הרבה על הבית ועל האנשים שחיים בו.
אחד הדברים שהכי מוסיפים ויוצרים הרמוניה בבית הם הדברים שאנחנו תולים על הקירות, הם אלמנטים שעוזרים לנו לחבר ולהדק את הנראות של הבית ולכן יש להם חשיבות גדולה.
כל זה מוביל אותנו אל תמונת הקיר הגדולה שתלויה בסלון, ולנו יש כמה רעיונות וחידושים בקשר אליה:

 

הנטורליזם שבנופי ארץ ישראל

אז אם להיות כנים, אנחנו פשוט מתים על הנופים המגוונים שארץ ישראל מציעה לנו! מהחרמון המושלג, ועד למדבר הרומנטי שבדרום, ירושלים עם העיצוב הקסום שלה ונופי הצפון הנטורליסטים – אנחנו תמיד רוצים עוד.
לתלות תמונה של נופי הארץ בשילוב עם הצבעים של הסלון שלכם יכולה ליצור מראה הרמוני ומקסים של ממש, מעבר לזה שלהיות ציוני אף פעם לא יכול לצאת מהאופנה.

 

מינימליזם זה שם המשחק

אם אתם לא מתחברים לנופים, או סתם רוצים תמונה שהיא יותר מופשטת ואומנותית זו האופציה בשבילכם.
כאן יש לכם שני אופציות מקסימות: או ללכת על ציור מינימליסטי שהוא יחסית מופשט ולכן נותן מראה יותר ארטי ומעניין בסלון. או ללכת על תמונה מינימליסטית שמשתלבת בהרמוניה עם חלל הסלון שלכם אבל עדיין נותנת טאץ' מעניין וייחודי.
לא משנה במה תבחרו המראה המינימליסטי מאפשר לכם להשתגע עם שאר המוצרים שבסלון, הן מבחינת צבעים והן בחינת הרהיטים שאתם מציבים בו ולכן זו אופציה שאנחנו מאוד אוהבים ומתחברים אליה.

 

ציורים מודרניים

הציורים המודרניים מתאימים לאנשים שאוהבים את המראה הנקי אך מיוחד. הציורים המודרניים מתאפיינים בתחושת התנועה והצבעוניות שהם מעבירים. הם תמיד וואו ומושכים המון תשומת לב, לכן מי שבוחר בסגנון הזה חשוב מאוד שיתאים את שאר עיצוב הסלון לתמונה, או להתאים מסגרת שתעדן כלומר ללכת על שאר הסלון בקווים נקיים ודקים ולא להרבות בצבעים מסביב, בגלל שהתמונה מושכת המון תשומת לב חשוב לא לנסות לתת לה "פייט" אם שאר הרהיטים

  • והצבעים ושבבית ולתת לה לבלוט ולהיות הכוכבת!
  • תמונות שחור לבן

  • תמונות לסלון וציורים שחור לבן תמיד משדרים סטייל אחר, מראה שהוא יותר מודרני וחדשני והרבה פחות קלאסי, אז אם זה המראה שאתם מנסים ליצור זו לגמרי האופציה עבורכם! ישנם המון סוגים של צילומים ותמונות שחור לבן. אנחנו במיוחד אוהבים את התמונות שחור לבן עם טוויסט קליל של צבע, לדוגמא: שדה פרחים שרק פרח אחד הוא בצבע, או כל מיני שילוב של ציורי שחור לבן שמשלבים צבע אחד דומיננטי ונותנים הבלטה לאלמנט או צבע מסוים.
    כמובן שזה דורש מכם לבחור את התמונה שלכם בקפידה ובהתאמה לחלל הסלון ולצבעים שקיימים בו כבר.

 

מסדרון

אולי יעניין אותך גם

רשת חברתית
כללי
4 דברים שתלמדו בסדנת טיקטוק

הטיקטוק הוכתרה בשנים האחרונות כרשת החברתית הטובה ביותר שסוחפת אחריה משתמשים רבים. עובדה זו הובילה אותנו להוציא סדרת מדריכים בנושא שתסקור בכל פעם תחום אחר

קרא עוד »
מגפי UGG
כללי
המגפיים ששיגעו את העולם

כאשר חושבים על פריטים עשויים עור כבש ומרופדים בפרווה, מדמיינים אולי עיר מושלגת או כפר אסקימואי. מה שבטוח זה, שרוב האנשים לא מדמיינים גולשים אוסטרליים

קרא עוד »