רעיונות למתנות מקוריות עבור חבר שנדבק בקורונה

קופסאות למתנות

תקופת הקורונה שינתה ללא היכר את תרבות הפנאי והצריכה שלנו כחברה ככלל, ואת עולם המתנות בפרט.

אם פעם מתנות היו סובבות סביב מותגים וסמלי סטטוס, הרי שכעת מרבית האירועים נאלצים להתקיים במתכונת מצומצמת, וכזו שאינה מאפשרת מספר רב של משתתפים.

לכך יש השפעה ישירה על עולם ותרבות המתנות אשר רבים קונים לאותם אירועים, ולאור צמצום נפח האירוע, מתרחשת במקביל גם תפנית בבחירת המתנות לאותם מאורעות.

 

מה השתנה?

בעקבות סגירתם של אנשים בתוך ביתם, ללא האפשרות לצאת החוצה, האפשרות לקנות בהכרח מוצרים באזורי מסחר גדולים והומי אדם כמו קניונים כבר לא קיימת. ולכן, לאחרונה ניתן לראות מגמה ניכרת של בחירת מתנות אישיות יותר, וכאלה אשר מדגישות ביתר שאת את הקשר האישי בין בעל השמחה לבין אלו אשר מבקשים לברך אותו. כמו כן, בעקבות האתגר הכלכלי שהביאה עימה התקופה, אתגר אשר לא פסח על מרבית משקי הבית, חלה נהירה לעבר מתנות בהיקף צנוע יותר, וסולידי יותר.

 

אני רוצה למצוא מתנה לכבוד אירוע – מה האפשרויות?

ראשית חשוב לומר כי מספר האפשרויות בלתי מוגבל, כל חפץ או מחווה יכולים להיחשב כמתנה עבור האדם הנכון בהקשר הנכון. עם זאת, ישנן כמה אופציות לקניית מתנות אשר נעשו שכיחות יותר ויותר.
1. מארזי אכילה – בין אם מדובר במארזי גבינות או פירות, משוקולדים ועד לאלכוהול, עולם המארזים גדל משמעותית בתקופה האחרונה. לכך תרמה העובדה שרבים העסקים שמנסים למכור את סחורתן באמצעות משלוחים. כמו כן, מארזים אלו לרוב הינם מאוד אישיים וניכר כי הושקעה בהן מחשבה בפרטים הקטנים, בנוסף להיותם מבטאים רובד נוסף בהיכרות של זה שרוכש אותם עם בעל/ת השמחה (כל עוד מוודאים מראש כי הוא אינו אלרגי / רגיש למארז).
2.הכנה עצמית – מתנות אשר הוכנו באופן אישי על ידי אלו שנותנים אותן הן אופציה נהדרת. ראשית בעקבות היותן זולות וכאלו אשר לרוב ניתן להכין בכל בית, ובנוסף בעקבות היותן מקוריות, הן מהוות מראה מרענן בכל מסיבה שהיא. בנוסף לכך, בתקופה כזו בה הקשר האישי בין אנשים נחלש ונדמה כי איננו יחד כפי שהיינו, מתנה כזו אשר מביעה מחשבה והשקעה, גם אם אינה הכי אסתטית בעולם – יכולה לחמם את הלב ולרגש את אשר זוכה בה.

 

לסיכום

עולם המתנות השתנה דרמטית בתקופה האחרונה. בין אם בעקבות ההיצע הקיים או היכולת המוגבלת של חלק ניכר מן האנשים להרשות אותו, או בין אם בגלל שרבים מחפשים היום מתנות אשר משדרות קרבה על פני יוקרה. על כל פנים, כיום קיימת לכל אדם האפשרות להכין / לרכוש מתנות אשר הינן ייחודיות ומחממות את הלב וחשוב מכל אשר מבטאות יצירתיות ומחשבה – בתפוצה רחבה מאשר בעבר, במחירים נוחים לכל כיס.

 

שי

תוכן עניינים
רוצה שג'וש יתעד לך את הרגע?
עדשה
האם חשוב לצלם את הצעת הנישואין שלכם

אין הרבה רגעים שיכולים להיות מרגשים בחיים כמו הרגע שבו אתם בוחרים להתחתן. בדרך כלל אחד מבני הזוג מציע נישואין לשני, ובשנים האחרונות אנחנו רואים שהצעת הנישואין הפכה להיות הפקה

Read More »
מעקה ראשית
איך לצלם מעקות זכוכית בצורה הנכונה?

צילום של מעקה זכוכית עלול להיות משימה מתעתעת, בגלל ההשתקפות של האור והקושי בתיעוד מדויק של קווי המתאר הקיימים. עם זאת, הקפדה על מספר כללי מפתח יכולה לסייע בצילום כזה

Read More »
רחבת ריקודים
צ'ק ליסט ליום הולדת בחדר בריחה

הילד חוגג יום הולדת והחלטתם להפתיע אותו במסיבת יום הולדת בחדר בריחה. אמנם, החדר עצמו כבר קיים, אך האם יש מקום לנגיעה אישית באירוע? ובכלל, מה צריך לארגן לקראת מסיבה

Read More »
סאונד ראשית
איך לבחור תאורן מקצועי לאירוע

אם אתם צריכים תאורן מקצועי לאירוע שאתם מתכננים, אתם כנראה יודעים עד כמה חשוב לבחור נכון ציוד תאורה לאירועים. ועוד יותר חשוב מזה, חשוב לבחור את איש הסאונד ואיש התאורה

Read More »
רוצה שג'וש יתעד לך את הרגע?