ראשון לציון, הרבה יותר במרכז ממה שחשבתם

אולם אירועים

בשנים האחרונות, עם התפתחות יוקר המחיה תל אביב כבר לא נחשבת למרכזה הבלעדי של הארץ. ככל שמחירי הדירות הולכים ועולים, ישנה התפשטות אוכלוסייה לערים הסמוכות שהופכת גם אותן למבוקשות ומרכזיות. תופעה זו, העלתה את ערכן של ערים רבות המוגדרות כיום למרכז הארץ וגרמה לפיתוח וחידוש הבניה בערים אלו, דוגמא לכך היא העיר ראשון לציון. עיר זו, עברה תנופת בניה רחבה שהפכה חלק ניכר מהעיר למחודש ומודרני. במקביל לשכונות המתחדשות, גם נוספו אתרי בילוי רבים, קניונים מרכזיים ואולמות אירועים הממוקמים בה. בנוסף, תוכלו למצוא אטרקציות ייחודיות רק לעיר זו ויעשו לכם חשק אם לא לגור בה, לבוא לבקר בה.

 

גן לאומי פלמחים

גן זה הוא אתר נופש לכל חובב ים, בו תמצאו רצועת חוף קסומה מהיפות בארץ. בנוסף, הגן כולל גם אתר טבע המשמר בתוכו חוף טבעי, רכס כורכר המהווה בית גידול להתפתחות מינים מיוחדים של חי וצומח ואת תל יבנה– ים, שרידיה של עיר נמל קדומה יבנה– ים.

 

גן בעברית

פארק עירוני הממוקם בקצה הצפון- מזרחי בעיר, הגן מתבסס כולו על רעיון השפה העברית. מעניין לדעת כי רעיון הקמתו נבע מכך שהשפה עצמה פותחה בעיר ראשון לציון על ידי אליעזר בן יהודה. בפארק ישנם דברים רגילים הנמצאים בכל פארק כמו מדשאות, מתקני משחק לילדים, מתקני כושר, שבילי אופניים, מזרקות וכו'. בנוסף, ישנם גם מתקנים אשר יוחדו לטובת השפה העברית. ביניהם תוכלו למצוא מזרקות משולבות אותיות בעברית, גבעת אותיות, מתקן אותיות מסתובבות, קיר קשקוש עליו לוח גיר, מבוך בו ניתן להתקדם באמצעות השלמת משפטים ואטרקציות נוספות.

 

מוזיאון יעקב אגם

מוזיאון המוקדש כולו ליצירותיו של האומן יעקב אגם המוכר כאבי התנועה הקינטית. אומנתו מיועדת לכלל הגילאים. במוזיאון תוכלו למצוא פסלים, ציורים משני צורה, יצירות דיגיטליות ועוד.

 

סופרלנד

הסופרלנד, הוא פארק שעשועים אשר נפתח בשנת 1991 וממוקם במערב העיר. בביקור בו תוכלו ליהנות מרכבות ההרים המיוחדות, מתקני מים, רכבל ועוד שלל מתקנים מהנים.

 

מוזיאון ראשון לציון

מוזיאון זה הוקם בשנת 1982, עת מלאו לעיר מאה שנים, ומטרתו להציג את ההיסטוריה של ראשון לציון עוד מימיה כמושבה קטנה. הכניסה למוזיאון תהיה מכיכר המייסדים, שם נוסדה המושבה. במהלך הביקור תוכלו להכיר את סיפורה ההיסטורי של העיר המשולב בסיפור החלוצי.

 

פארק נאות שקמה

פארק שעשועים הכולל בתוכו אטרקציות שונות לילדים עד גיל 14. בין היתר תוכלו למצוא אומגה, מגלשות, מתקני כושר, נדנדות, קארטינג חשמלי, מתנפחים ועוד.

 

מרכז מבקרים איגודן

מרכז זה הינו מרכז חינוכי אקולוגי. במהלך הביקור יחשפו המבקרים לחיים הקיימים מתחת לפני הקרקע של גוש דן. בין היתר הלמידה מתבצעת באמצעות סרטונים, הדמית סיור בצינור תת קרקע ועוד.

גן שעשועים

תוכן עניינים
רוצה שג'וש יתעד לך את הרגע?
רקע נוצץ
כל מה שצריך לדעת על אומני חושים

אומני חושים הינם אנשים המותחים את גבולות היכולת האנושית למחוזות שלא הכרנו. הזמנת אומני חושים לאירועים מסוגים שונים הינה תופעה אשר הולכת וצוברת פופולאריות, ויש לכך סיבה טובה – הופעה

Read More »
צפייה בסרט
דברים שחייבים להזמין לאירוע שלכם

בין הדברים שחייבים להזמין לאירוע שלכם, היא עמדת מציאות מדומה, שכל המוזמנים ירצו לקחת בה חלק. אטרקציית מציאות מדומה, היא מיוחדת, מתאימה לכל מגדר, גיל, והופכת כל אירוע, ליוצא דופן

Read More »
מכשף
אמן טלפתיה- מה עומד מאחורי זה?

אופי מתפרץ, כריזמה, יכולות הופעה מול קהל וקצת אבקת קסמים- אמני טלפתיה הם אטרקציה לכל אירוע ומעבר לכך – דמות מסתורית בפני עצמה. זריזות ידיים? קסם אמיתי? כישרון מולד או

Read More »
סאונד ראשית
איך לבחור תאורן מקצועי לאירוע

אם אתם צריכים תאורן מקצועי לאירוע שאתם מתכננים, אתם כנראה יודעים עד כמה חשוב לבחור נכון ציוד תאורה לאירועים. ועוד יותר חשוב מזה, חשוב לבחור את איש הסאונד ואיש התאורה

Read More »
רוצה שג'וש יתעד לך את הרגע?