ראשון לציון, הרבה יותר במרכז ממה שחשבתם

אולם אירועים

בשנים האחרונות, עם התפתחות יוקר המחיה תל אביב כבר לא נחשבת למרכזה הבלעדי של הארץ. ככל שמחירי הדירות הולכים ועולים, ישנה התפשטות אוכלוסייה לערים הסמוכות שהופכת גם אותן למבוקשות ומרכזיות. תופעה זו, העלתה את ערכן של ערים רבות המוגדרות כיום למרכז הארץ וגרמה לפיתוח וחידוש הבניה בערים אלו, דוגמא לכך היא העיר ראשון לציון. עיר זו, עברה תנופת בניה רחבה שהפכה חלק ניכר מהעיר למחודש ומודרני. במקביל לשכונות המתחדשות, גם נוספו אתרי בילוי רבים, קניונים מרכזיים ואולמות אירועים הממוקמים בה. בנוסף, תוכלו למצוא אטרקציות ייחודיות רק לעיר זו ויעשו לכם חשק אם לא לגור בה, לבוא לבקר בה.

 

גן לאומי פלמחים 

גן זה הוא אתר נופש לכל חובב ים, בו תמצאו רצועת חוף קסומה מהיפות בארץ. בנוסף, הגן כולל גם אתר טבע המשמר בתוכו חוף טבעי, רכס כורכר המהווה בית גידול להתפתחות מינים מיוחדים של חי וצומח ואת תל יבנה– ים, שרידיה של עיר נמל קדומה יבנה– ים.

 

גן בעברית 

פארק עירוני הממוקם בקצה הצפון- מזרחי בעיר, הגן מתבסס כולו על רעיון השפה העברית. מעניין לדעת כי רעיון הקמתו נבע מכך שהשפה עצמה פותחה בעיר ראשון לציון על ידי אליעזר בן יהודה. בפארק ישנם דברים רגילים הנמצאים בכל פארק כמו מדשאות, מתקני משחק לילדים, מתקני כושר, שבילי אופניים, מזרקות וכו'. בנוסף, ישנם גם מתקנים אשר יוחדו לטובת השפה העברית. ביניהם תוכלו למצוא מזרקות משולבות אותיות בעברית, גבעת אותיות, מתקן אותיות מסתובבות, קיר קשקוש עליו לוח גיר, מבוך בו ניתן להתקדם באמצעות השלמת משפטים ואטרקציות נוספות.

 

מוזיאון יעקב אגם 

מוזיאון המוקדש כולו ליצירותיו של האומן יעקב אגם המוכר כאבי התנועה הקינטית. אומנתו מיועדת לכלל הגילאים. במוזיאון תוכלו למצוא פסלים, ציורים משני צורה, יצירות דיגיטליות ועוד.

 

סופרלנד 

הסופרלנד, הוא פארק שעשועים אשר נפתח בשנת 1991 וממוקם במערב העיר. בביקור בו תוכלו ליהנות מרכבות ההרים המיוחדות, מתקני מים, רכבל ועוד שלל מתקנים מהנים.

 

מוזיאון ראשון לציון 

מוזיאון זה הוקם בשנת 1982, עת מלאו לעיר מאה שנים, ומטרתו להציג את ההיסטוריה של ראשון לציון עוד מימיה כמושבה קטנה. הכניסה למוזיאון תהיה מכיכר המייסדים, שם נוסדה המושבה. במהלך הביקור תוכלו להכיר את סיפורה ההיסטורי של העיר המשולב בסיפור החלוצי.

 

פארק נאות שקמה 

פארק שעשועים הכולל בתוכו אטרקציות שונות לילדים עד גיל 14. בין היתר תוכלו למצוא אומגה, מגלשות, מתקני כושר, נדנדות, קארטינג חשמלי, מתנפחים ועוד.

 

מרכז מבקרים איגודן 

מרכז זה הינו מרכז חינוכי אקולוגי. במהלך הביקור יחשפו המבקרים לחיים הקיימים מתחת לפני הקרקע של גוש דן. בין היתר הלמידה מתבצעת באמצעות סרטונים, הדמית סיור בצינור תת קרקע ועוד.

 

גן שעשועים

תוכן עניינים
רוצה שג'וש יתעד לך את הרגע?
מסיבה
צילום אירוע חוץ מרובה אנשים

חשבתם פעם כיצד מצלמים אירוע הפגנה מרובה אנשים מלמעלה? טקס המוני או אפילו חתונות? עושים זאת ע"י שימוש בבמות הרמה לצלמי סטילס או וידיאו המעוניינים לתת זווית מגובה יעיל ואטרקטיבי.

Read More »
מסכים
מצלמות אבטחה מומלצות לבית

לבנות בית במדינת ישראל זה לא עניין של מה בכך מבחינה כלכלית. לכן אפשר להבין מדוע כל מי שכבר בנה בית, רוצה לשמור ולהגן עליו כמה שרק אפשר. זה נשמע

Read More »
תמרור מצלמת מהירות
נתפסת במצלמת מהירות? מהם השלבים מכאן

רקע מצלמות המהירות הנייחות מעוררות חששות רבים וניתן לראות אותם פעמים רבות בצידי הכביש. המון נהגים מקבלים דוחות על מהירות מופרזת בשל קליטת המצלמות הללו. בשנתיים האחרונות חל שינוי גדול

Read More »
תמונות בבית הלבן
עיצוב הבית על ידי תמונות

מי מאיתנו לא אוהב מראה של בית מעוצב? בתקופה בה העיצוב האישי הפך למגמה ברורה בעולם העיצוב והאדריכלות, את מקומו של "המראה האוניברסלי" והסטנדרטי תפסו הטעם האישי והגוון המיוחד של

Read More »
סוגים שונים של פרחים
זוויות מחמיאות לצילום פרחים

כוחן של הרשתות החברתיות, אשר נכנסו לחיינו בעשור האחרון, צובר תאוצה מדי שנה. בין שלל התכנים אותם מעלים אנשים לרשת, בהם בעלי חיים ונקודות נוף, הפכו הפרחים לאתגר צילומי פופולרי

Read More »
בקבוק יין אדום מצולם
איך לצלם בקבוק יין לקטלוג באופן מושלם

תחום הצילום הפך בשנים האחרונות לאחד התחומים הנחשקים ביותר בארץ בפרט ובעולם בכלל. מדובר כאן על תחום יצירתי שמאפשר להגיע לאופקים שונים, וככל שהצילומים ייחודיים וספציפיים יותר – ככה הצלם

Read More »
רוצה שג'וש יתעד לך את הרגע?