קול חתן וקול כלה – 6 מתנות שוות לחינה

עוד ישמע בהרי יהודה – זוג נישא למזל טוב והחתונה קרבה. טקס החינה המסורתי מתוכנן לפרטי פרטים וגם המוזמנים נערכים לחגיגה. איזו מתנה מוצלחת אפשר לתת לרגל החינה? קבלו 5 רעיונות מנצחים למתנות מתאימות ושימושיות שישמחו באמת את החתן ואת הכלה.

 

רעיונות מוצלחים למתנות שוות לחינה

  • טלית לחתן

לאחר הנישואין החתן מתחיל להתעטף בטלית. אם כך מה מתאים יותר מלתת טלית לחתן – מהודרת ויפה לרגל החינה? ניתן להתרשם ממגוון טליתות בגדלים שונים, ברמות איכות שונים וגם בעיצובים מגוונים. אין ספק שחתן ישמח מאוד לקבל טלית לרגל החינה, כפריט שימושי ויומיומי שילווה אותו הלאה לכל אורך הדרך בחיי הנישואין.

 

  • כסף

יש דבר יקר ערך שהוא תמיד בא בטוב, לכל אחד בכל מצב ובכל אירוע. כסף. אז אם אתם לא ממש יודעים איזו מתנה מתאים להעניק, אם אתם מתלבטים בין פריטים שונים ולא בטוחים מה ימצא חן בעיני החתן והכלה – כסף זה אחד הרעיונות הטובים. כסף ניתן לתת במעטפה, אפשר להעניק המחאה בנקאית ותמיד מומלץ וטוב לצרף ברכה חמה במילים חמות. הזוג הנישא בוודאי ימצא מה לקנות לעצמו בסכום שתתנו לו.

 

  • סט מצעים

יש פריטים שחייבים אותם בכל בית. ובבית חדש שזה עתה מוקם הם חסרים. מצעים – יהיה רעיון נהדר לקנות סט מצעים יפה ועכשווי לבני הזוג. גם אם הם הצתיידו במצעים, עדיין יהיה להם בוודא מה לעשות בסט נוסף של מצעים…

 

  • כלי בית

יש לא מעט כלים שאנו משתמשים בהם ברמה יומיומית. כלי בישול, כלים שימושיים, אביזרי נוי ועוד. תוכלו לתת מתנה מעוצבת שמכילה בתוכה אביזרים שימושיים שיהיו חלק מהחיים של בני הזוג.

 

  • כלי כסף

החתן והכלה ישמחו מאוד לקבל כלי כסף שימושיים. כמו גביע, פמוטים וכדומה. אלו כלים שמוסיפים המון יופי למדפי נוי או לוויטרינה. זאת מלבד לשימוש שלהם בשבתות ובחגים.

 

  • מוצרי חשמל קטנים

אמנם אי אפשר להופיע עם מכונת כביסה או תנור אפיה לחינה, אבל מוצרי חשמל אחרים נדרשים ונחוצים לבני הזוג והם ישמחו בהם מאוד, זה יכול להיות מיחם, מצנם, מיקרוגל ועוד מכשירי חשמל כיד הדמיון הטובה עליכם. בחנות מוצרי החשמל הקטנים תוכלו לגלות מבחר נרחב של מוצרי חשמל קטנים יותר או פחות שיפתיעו וישמחו.

 

לסיכום –

אם אתם מוזמנים לחינה מסתבר שאתם בודקים איזו מתנה תוכלו לתת לחתן ולכלה. יש אינספור רעיונות ואפשרויות – תוכלו לשמח עם טלית לחתן, סט מצעים, מוצר חשמל קטן או כלי כסף מעוטר. כל מתנה תשמח את בני הזוג לקראת הדרך החדשה לקראתה הם יוצאים בהקמת בית בישראל, העיקר שיהיה במזל טוב וברוב שמחה!

מתנות לחתן ולכלה

אולי יעניין אותך גם

5 אטרקציות עם החברים במדבר
כללי
5 אטרקציות עם החברים במדבר

המדבר הוא מקום מרתק ביותר. הוא מלא בטבע יפהפה וחוויות מרתקות. במדבר תוכלו למצוא דברים מדהימים כמו גבעות, חולות וסלעים. אבל יש להם גם אתגרים,

קרא עוד »
עבודה בגובה
כללי
 5 טיפים לבטיחות בעבודה בגובה

עבודה בגובה, נותרה היבט מאתגר של תעשיות שונות, הדורשת הקפדה על פרוטוקולי בטיחות כדי להפחית סיכונים ולהבטיח את רווחתם של העובדים. מאתרי בנייה ועד פרויקטיי

קרא עוד »
עצי חיים ביהדות
כללי
עצי חיים ביהדות

ספר התורה נחשב במסורת היהודית כפריט הקדוש ביותר לעם היהודי. מתוך כבוד ויראת קודש כלפי ספר זה, אחת ההלכות קובעת שיש לנהוג בו בצורה מכובדת

קרא עוד »