מתכננים נופש בצפון הארץ? 3 פעילויות מים מהנות בכינרת

תכנון של נופש בצפון הארץ מצריך מחשבה מראש ובירור מעמיק אודות פעילויות מים מהנות שנמצאות בסביבה. כדי להקל על מי מכם שמתכננים להגיע לאזור בקרוב, יצאנו לבדוק מהן פעילויות המים שמוצעות לאלו שמגיעים לאזור. הישארו אתנו ותגלו מהן 3 פעילויות המים שאסור לכם לפספס.

 

תכירו את האנשים שמאחורי המדריך

רגע לפני שנציג בפניכם את כל הפרטים המעמיקים אודות פעילויות המים המהנות ביותר שיש בכנרת, ראוי שנציין כי המדריך הנוכחי נכתב תוך סיוע מצד גורמים יודעי דבר בנושא. מדובר באנשים שנפשו בצפון בתקופה האחרונה וחזרו עם חוויות מיוחדות שכללו כמובן, פעילויות מים מהנות.

הגענו אל אותם גורמים לאחר שפרסמנו פוסט בפייסבוק בקבוצת מטיילים בצפון. זו ההזדמנות להודות לכל אלו שסייעו לנו בכתיבת המדריך הנוכחי. שכן, בזכותם, מדריך זה רואה אור והוא צפוי להביא למודעות חשובה בנושא.

 

פעילות הים ה – 1  שאסור לכם לפספס – גלישת וויקבורד

מסתבר שאי אפשר לכתוב מדריך שעוסק בפעילות ים מבלי להגיד כמה מילים על גלישת וויקבורד שנחשבת לגלישה שמותאמת לכל הגולשים באשר הם. כל אחד יכול לפנות אל מועדכון גלישה בכנרת ולבדוק פרטים על הגלישה הזו. מדובר בסגנון שמזכיר את הסנובורד.

שכן, זוהי גלישה שמתבצעת על גבי מגלש רחב שמחוברות אליו נעליים. סגנון גלישה זה מאפשר לגולשים יציבות. שכן, הגלישה מתבצעת על גבי גל שמרוחק מהסירה. אם טרם התנסיתם בגלישה עד היום, דעו, שזו הגלישה המתאימה לכם ביותר.

 

פעילות הים ה – 2 שאסור לכם לפספס – גלישת וויקסרף

גלישה זו מתבצעת על גל קרוב לסירה והיא אידיאלית בעיקר עבור גולשים שיש להם ניסיון בתחום. אך שימו לב, אם אתם אנשים שאוהבים אתגרים – אתם יכולים בהחלט לנסות ולראות אם גלישה זו מתאימה לכם. מי יודע? אולי תתאהבו. אלו שסייעו לנו בכתיבת המדריך ציינו שהם לא רצו לחזור לחוף מרוב שנהנו מהגלישה הייחודית.

 

פעילות הים ה – 3  שאסור לכם לפספס – גלישת סקי מים

אם חשבתם שצריך לטוס לחוץ לארץ בשביל ליהנות מסקי מים, כדאי שתדעו שזוהי אפשרות שתוצע לכם אם תגיעו אל מועדון גלישה בכנרת. הגורמים שליוו אותנו בכתיבת המדריך ציינו כי הם תכננו את הנופש שלהם בצפון רק לאחר שבדקו שיש להם את האפשרות לבצע את הגלישה הזו. שכן, זוהי גלישה אטרקטיבית שמושכת אנשים מכל רחבי הארץ.

 

כמה מילים לקראת סיום

עד כאן המדריך המקיף שהציג בפניכם את 3 פעילויות הים שאסור לכם לפספס. כעת, כשיש לכם את המידע המקיף בנושא, אתם יכולים להתחיל לתכנן את החופש שלכם, להכין את בגדי הים והמצלמות וליהנות מאתגרים שישדרגו לכם את החופשה. לנו נותר רק לאחל לכם שתיהנו מכל רגע, ואל תשכחו לספר לחברים על האטרקציות שהתגלו לכם במדריך זה.

ישראל

אולי יעניין אותך גם

רשת חברתית
כללי
4 דברים שתלמדו בסדנת טיקטוק

הטיקטוק הוכתרה בשנים האחרונות כרשת החברתית הטובה ביותר שסוחפת אחריה משתמשים רבים. עובדה זו הובילה אותנו להוציא סדרת מדריכים בנושא שתסקור בכל פעם תחום אחר

קרא עוד »
מגפי UGG
כללי
המגפיים ששיגעו את העולם

כאשר חושבים על פריטים עשויים עור כבש ומרופדים בפרווה, מדמיינים אולי עיר מושלגת או כפר אסקימואי. מה שבטוח זה, שרוב האנשים לא מדמיינים גולשים אוסטרליים

קרא עוד »