איך למשוך קהל לחלל העבודה שלך – המדריך לצילום

חללי עבודה משותפים כובשים את השוק העסקי בארץ.

אם בבעלותכם חלל עבודה משותף, אתם ודאי חשים את התחרות הרבה, כאשר מספר חללי העבודה המשותפים מוסיף לעלות מדי שנה.

הדרך שלכם לבלוט היא ללא ספק צילום מקצועי.

לפניכם המדריך המלא לצילום חלל העבודה שלכם.

 

מדוע חשוב להשקיע בצילום של חלל העבודה

בעלי חברות של חללי עבודה משותפים משקיעים אינסוף מחשבה וכסף ביצירת החלל המושלם. אף על פי כן, רבים מהם לא יודעים כיצד לשווק אותו נכון. לצילום חלל העבודה חלק עצום בשיווק והוא עשוי לתרום רבות להצלחתו של חלל העבודה. אם גם אתם רוצים שחלל העבודה שלכם יצליח כמו wework תל אביב, הגעתם למקום הנכון. בעזרת מספר כללים פשוטים, תוכלו לצלם את חלל העבודה שלכם באופן שיווקי ומוכר.

 

צילום האווירה

כאשר אנשים מחפשים חלל עבודה משותף, הם קודם כל מחפשים אווירה. זהו המקום בו יבלו שעות רבות מהיום שלהם ועל כן הם רוצים שהוא יהיה נעים ומפנק. תוכלו לחלוטין להעביר את האווירה דרך צילום, על ידי מספר כללים פשוטים. ראשית, התמקדו בפרטים הקטנים ולאו דווקא בצילום החדר כולו. חפשו פינות מיוחדות, יצירות אומנות, תאורה חמימה או שקיעה המשתקפת מן החלון. אולי תופתעו לשמוע, אך אלו הדברים המושכים ביותר את העין. קחו לדוגמא את חלל העבודה wework תל אביב, אשר באתר שלו תמצאו תמונות אווירה רבות. זוהי כנראה אחת הסיבות להצלחתו.

 

צילום המגוון האנושי

אנשים מגיעים לעבוד בחלל עבודה משותף בגלל המפגש באנשים אחרים. חלק גדול מצורת עבודה זו הוא המינגלינג ויצירת קשרים עסקיים. אל תצלמו את חלל העבודה כאשר הוא ריק, צלמו אנשים מחייכים, מדברים, עובדים או אפילו שותים כוס קפה. תמונות אנושיות מסייעות מאוד בשיווק וזהו כלל אצבע גם בצילום של חלל עבודה. עם זאת, היזהרו מצילום החלל כאשר הוא עמוס ומבולגן. אם נחזור לדוגמת wework תל אביב, ברוב הצילומים שבאתר שלהם תוכלו לראות את הנוף האנושי בצורתו האידיאלית.

 

צילום חוץ

חברות רבות של חללי עבודה משותפים, ביניהם wework תל אביב, מרבים בצילום החוץ של חלל העבודה. לצילום הבניין, הלובי או אפילו הרחובות הסמוכים יש חשיבות רבה. נצלו את היתרונות של חלל העבודה שלכם, אם השקעתם במיקום מרכזי או בבניין יוקרתי – צלמו זאת! אנשים רוצים לדעת היכן הם הולכים לעבוד וגם לסביבה החיצונית של חלל העבודה יש השפעה על בחירתם.

 

לסיכום – צילום נכון הוא השקעה משתלמת

לצילום מקצועי של חלל עבודה יש חלק גדול בפרסום ובמשיכת לקוחות. תמונות של אווירה, של אנשים ואפילו של הסביבה החיצונית יסייעו לכם בשיווק חלל העבודה שלכם. צאו לדרך, כעת אתם מוכנים לעשות זאת לגמרי בעצמכם.

 

שלחן עבודה

אולי יעניין אותך גם