למה חשוב לשים תמונות מקוריות בפרסומים שונים באינטרנט

בשנים האחרונות ניתן לראות עליה בחנויות שבוחרים לבנות אתרי אינטרנט בצמוד מאד לחנויות פיזיות ולכאלו שבוחרות לבנות אתרי אינטרנט לבדן.

כמו כן בעלי שירותים שונים כמו עורכי דין למשל בונים אתרי אינטרנט המציגים את השירותים שלהם לקהל.

אתרי אינטרנט רבים עושים שימוש בכותבי תוכן הכותבים מאמרים איכותיים.

ידוע המשפט שלא שאין טוב  ממראה עיניים ולכן רבים מבוני האתרים מחפשים תמונות לשים באתר שלהם.

במאמר זה נענה על השאלה החשובה למה צריך לשים תמונות בפרסומים שונים באינטרנט? מאמר זה ייתן את  הרקע של החוק לכך ואיך מצליחים לבצע זאת בצרה טובה על מנת להימנע מקנסות שונות.

 

הכירו את 4 הסיבות של תמונות לאתרים

לתמונות יש חשיבות עליונה באתרי אינטרנט שונים מהסיבות הבאות:

 

מספקות חווית משתמש טובה יותר

תמונה יכולה להעביר ברגע מסר שתרצו להעביר במילים בעזרת תמונה מקצועית ומקורית תוכלו לשתף את הלקוחות כחלק מהמקצועיות של השירותים שלכם. המבקר באתר יכול להתרשם מהשירותים אותם מציעים וממראה המרפאה בניית אתרים היא חשובה במיוחד וצריכה להיעשות על ידי אדם מקצועי.

 

מאריכות את זמן השירות באתר

כאשר גולשים נכנסים לאתר התמונות גורמות להם להישאר זמן רב יותר ובכך הן מעלות את רמת האתר בתוצאות החיפוש של גוגל גם פרסום לפייסבוק הוא טוב יותר עם תמונות.

 

משפרות את ה SEO

תמונה משפרת מאד את הקידום האורגני של האתר על ידי תיוגים וטקסט תואם לתיאור מאמר התוכן.

 

הכירו את חוק זכויות יוצרים

יש איסור חמור להשתמש בתמונה שהיא אינה שלכם וללא רשות מפורשת מבעל התמונה גם לאחר רשות מפורשת השימוש בתמונה מוגבל לפי תנאים מסוימים. אמנם קיימים אתרי תמונות רבים שאפשר לרכוש תמונות בתשלום אבל הן אינן מתאימות בהכרח למרפאות או נותני שירותים שונים.

 

הסיבות שכדאי להשתמש בתמונות מקוריות

אין בעיה של זכויות יוצרים

אדם שאינו מבין בתחום הנרחב של זכויות יוצרים ומשתמש בתמונה שמצא במאגר עלול להיחשף לתביעה. הדרך הטובה ביותר להשתמש בתמונות מבלי לעבור על החוק היא בעזרת שימוש בתמונות מקוריות בלבד שצולמו על ידי בעל האתר עצמו.

 

התרשמות של המבקר

בעלי אתרי רבים הם נותני שירותים או טיפולים שונים הדרך הטובה ביותר להתרשם מהיופי של הקליניקה  או מהמכשירים המתקדמים השונים היא לצלם תמונה שלהם רצוי בסטודיו איכותי ומקצועי

 

מעלים את רמת הדירוג של האתר

תמונות מקוריות ויפות בסופו של דבר תורמת לאתר הן מבחינת הנראות והכיתוב של האתרים.

לסיכום: במאמר זה עונים על השאלה למה חשוב לשים תמונות מקוריות לאתר המאמר מזכיר את 4 הסיבות שחשוב לשים תמונות מספקות חווית משתמש טובה יותר, מאריכות את זמן , משפרות את הקידום האורגני. מסביר את חוק זכויות יוצרים ובנוסף לכך הוא גם מסביר את הסיבות לכך שכדאי להשתמש בתמונות מקוריות על מנת לקדם את האתר טוב יותר.

מסך

 

 

אולי יעניין אותך גם

עצי חיים ביהדות
כללי
עצי חיים ביהדות

ספר התורה נחשב במסורת היהודית כפריט הקדוש ביותר לעם היהודי. מתוך כבוד ויראת קודש כלפי ספר זה, אחת ההלכות קובעת שיש לנהוג בו בצורה מכובדת

קרא עוד »
למה חשוב לקנות תחתונים איכותיים
כללי
למה חשוב לקנות תחתונים איכותיים?

כשמדובר בהלבשה תחתונה לנשים, נשים רבות עשויות להתעלם מחשיבות האיכות של התחתונים שהן בוחרות לקנות לעצמן. מסתבר שהשקעה בתחתונים איכותיים מתעלה הרבה מעבר לנוחות ואסתטיקה.

קרא עוד »