להשאיר את העבודה למומחים: מדוע כדאי לתת למומחים לנקות את השטיח שלכם?

שטיח הוא אלמנט עיצובי המוסיף צבע ועניין לחלל, אך הוא גם פריט פונקציונאלי ובעל תפקיד, שמפנק ומייצר נוחות וחום. בניגוד לפריטי עיצוב אחרים בבית, השטיח נמצא בשימוש תכוף – הוא פרוש על הרצפה, וכל תנועה עוברת דרכו ומוסיפה לרמת הבלאי שלו. אם אתם מארחים הרבה, אם יש לכם ילדים או חיות מחמד, השטיח הוא הראשון לדעת ולהרגיש את זה. כדי להימנע מבלאי, חשוב לתחזק את השטיח באופן קבוע ע"י ניקוי בידי מומחים – מיד נסביר גם למה.

 

קודם כל – אבחון!

שטיח טוב עשוי מחומרים מיוחדים ובעל אריגה מיוחדת, ולכן גם חווה סוגים שונים ורבים של בלאי. לא כל ניקוי ביתי יטפל בכל כתם ובכל שחיקה באותו אופן. קודם כל יש לאבחן את סוג הבלאי והכתם, את סוג החומר שממנו עשוי השטיח, ואז יש להתאים את הניקוי לצרכים האלה. ניקוי כתמים שונה מניקוי שטיח שהתבלה משימוש בלבד. מכיוון שניקוי יסודי וטוב מתחיל קודם כל באבחון מקצועי, ניקוי שטיחים בסטודיו יכול להיות פתרון מצוין לתחזוקת השטיח.

קודם כל – אבחון!

ניקוי מקצועי שווה חיסכון בכסף

ניקוי שטיחים מקצועי יכול למעשה לחסוך לכם כסף. כאשר אתם בוחרים להתנסות בניקוי ביתי, אתם מסתכנים בנזק בלתי הפיך לשטיח. גם אם ניסיתם את חומרי הניקוי בפינה נסתרת של השטיח, כמות החומר ואזורים שונים בשטיח יכולים להגיב אחרת, ועדיין לגרום נזק. כאשר זה מגיע לשטיחים, השימוש במומחים באופן קבוע ושמירה על תחזוקה קבועה, יחסכו לכם טיפולים יקרים יותר בעתיד או החלפה של שטיח שייגרם לו נזק.

 

ניקוי מקצועי מפיח חיים בשטיח

כולנו מכירים את המראה של שטיח דהוי ובלוי, מראה לא מזמין ולא נעים. ניקוי שטיחים מקצועי יכול להחיות את הצבעים של השטיח שלכם באופן שניקוי ביתי לעולם לא יצליח לעשות. זוהי תורה שלמה של חידוש שטיחים שיודעת להתמודד עם השחיקה והצבירה העמוקה של אבק וכתמים לתוך השטיח ויכולה להחזיר לו את הברק והרכות. כאשר השטיח דהוי ובלוי הוא אינו ממלא את תפקידו, הוא לא מזמין ונעים בחלל וכמובן לא מוסיף את חן העיצובי שלו.

ניקוי מקצועי מפיח חיים בשטיח

מנקה מקצועי ידע לתת לכם טיפים לשמירה על השטיח שלכם

יתרון נוסף לטיפול מקצועי בשטיח שלכם הוא שתוכלו לקבל טיפים מקצועיים כיצד לשמור על השטיח לאורך זמן ואיך להימנע מהצורך בניקיונות תכופים. טיפים אלו יהיו מבוססים על האבחון של המומחה את סוג השטיח ואת סוג הבלאי שאיתו אתם מתמודדים.

 

לסיכום

ישנם תחומים בהם שימוש בבעלי מקצוע יביא לתוצאה הטובה ביותר ואף לחיסכון בהוצאות – זה המקרה בניקוי ותחזוקת שטיחים. זהו תחום שדורש מומחיות, ובהסתייעות במומחים לניקוי שטיחים, תוכלו בקלות לחדש את המראה של השטיח והבית, ולהוסיף להם נועם וחן.

להשאיר את העבודה למומחים מדוע כדאי לתת למומחים לנקות את השטיח שלכם

אולי יעניין אותך גם

עצי חיים ביהדות
כללי
עצי חיים ביהדות

ספר התורה נחשב במסורת היהודית כפריט הקדוש ביותר לעם היהודי. מתוך כבוד ויראת קודש כלפי ספר זה, אחת ההלכות קובעת שיש לנהוג בו בצורה מכובדת

קרא עוד »
למה חשוב לקנות תחתונים איכותיים
כללי
למה חשוב לקנות תחתונים איכותיים?

כשמדובר בהלבשה תחתונה לנשים, נשים רבות עשויות להתעלם מחשיבות האיכות של התחתונים שהן בוחרות לקנות לעצמן. מסתבר שהשקעה בתחתונים איכותיים מתעלה הרבה מעבר לנוחות ואסתטיקה.

קרא עוד »
רשת חברתית
כללי
4 דברים שתלמדו בסדנת טיקטוק

הטיקטוק הוכתרה בשנים האחרונות כרשת החברתית הטובה ביותר שסוחפת אחריה משתמשים רבים. עובדה זו הובילה אותנו להוציא סדרת מדריכים בנושא שתסקור בכל פעם תחום אחר

קרא עוד »