כסאות בר: לא רק במסעדות ואירועים

עד לפני כמה שנים היינו רואים את כיסאות הבר בעיקר במסעדות, ברים ובמקומות אירועים. אבל בתקופה האחרונה אנחנו עדים לשינוי בתחום. שכן, כיסאות הבר הגיעו גם אל הבתים הפרטיים ואפילו אל משרדים. במדריך הנוכחי יצאנו לבדוק מה גרם לשינוי המהותי הזה? האם אנשים מרגישים בנוח בישיבה על הכיסאות הללו ועוד. הישארו אתנו ותגלו את כל הפרטים החמים על הטרנד החדש של כיסאות הבר.

 

הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך

את המדריך הנוכחי כתבנו לאחר שגילינו שהמשרד שלנו (וגם המשרדים השכנים) התחדש בכיסאות בר. שכן, המטבח שלנו עבר שיפוץ מסיבי לאחרונה ובמקום שולחן האוכל הגדול שהיה במקום, הציבו שולחן בר ארוך שניתן לשבת לצדו עם כיסאות בר מוגבהים. מדובר בשינוי מהותי עבור אנשים פשוטים כמונו שרגילים לשבת עם הרגליים על הרצפה. כדי להבין מה הביא לשינוי הזה ולמה פתאום לכולם יש כיסאות בר פתאום בבית ובמשרד, יצאנו לשאול את הקולגות שלנו והעובדים השכנים את כל השאלות שגרמו לנו להבין מה עומד מאחורי הטרנד הנוכחי.

 

למה כולם בוחרים פתאום להציב כיסאות בר במשרדים?

את השאלה הראשונה הפננו אל שולמית, מנהלת החשבונות שלנו. לדבריה, היא הייתה אחראית על הבחירה בכיסאות הבר למטבח. היא אמרה שלאחרונה קנתה לבית שלה כסאות בר שמאפשרים לה לשבת בצמוד לחלון ולהשקיף על הרחוב. לדבריה, היא גילתה שהישיבה על הכיסא הזה מאפשרת לנקות את הראש למשך כמה דקות. שכן, מתאפשר לה להסתכל החוצה, לראות עולם ולהתעלם מהנייד. לדבריה, הדבר הזה לא מתאפשר כשיושבים על כיסא או כל ריהוט משרדי מקובע אחר.

 

האם אנשים מרגישים בנוח לשבת על כיסא בר?

היה חשוב לנו לשאול את דעתם של הקולגות שלנו ושל העובדים מהמשרדים הסמוכים שגילו בדיוק כמונו, ביום בהיר אחד שהם צריכים לשבת על כיסא מוגבה בחדר האוכל. הנה כמה מהתגובות שקיבלנו מהם:

  • כן! זה נוח וזה בסטייל
  • לגמרי! פעם לא אהבתי לשבת על כיסא בר אבל זה מאפשר לי להתנתק לרגע מהעולם ולצפות במתרחש מהחלון
  • לא תמיד, אבל אם זה רק לכמה דקות לארוחת צוהריים זה בסדר

 

אם הייתם מתבקשים לעבוד על כיסא בר, הייתם שמחים לעשות זאת?

התשובה כאן התחלקה ל -2. יש מי שאמרו שהם מעדיפים לעבוד על כיסא בר בגלל התחושה המוגבהת. לדבריהם, זה מאפשר להם לעבוד בנוחות הרבה יותר מאשר על כיסא רגיל. אחרים אמרו שהם לא מוכנים לשבת על כיסא שכזה בגלל שזה לא נוח בעליל. לדבריהם, כיסא בר, כשמו כן הוא, מתאים לישיבה על בר בזמן שתיית אלכוהול או אכילת ארוחה קלילה.

 

לסיום

זה היה המדריך שלנו שבדק באופן מעמיק ביותר את כל המידע החשוב בנוגע לכיסאות בר. עכשיו גם אתם יודעים למה הטרנד תפס תאוצה.

באַר בענקל

אולי יעניין אותך גם

רשת חברתית
כללי
4 דברים שתלמדו בסדנת טיקטוק

הטיקטוק הוכתרה בשנים האחרונות כרשת החברתית הטובה ביותר שסוחפת אחריה משתמשים רבים. עובדה זו הובילה אותנו להוציא סדרת מדריכים בנושא שתסקור בכל פעם תחום אחר

קרא עוד »
מגפי UGG
כללי
המגפיים ששיגעו את העולם

כאשר חושבים על פריטים עשויים עור כבש ומרופדים בפרווה, מדמיינים אולי עיר מושלגת או כפר אסקימואי. מה שבטוח זה, שרוב האנשים לא מדמיינים גולשים אוסטרליים

קרא עוד »