עדיין תקועים על האקסים? ככה תדעו אם הם צופים בסטורי שלכם

מתגעגעים לאקס או לאקסית? הם עדיין עוקבים אחריכם אך אינכם יודעים אם הם צופים בסטורי שהעליתם באינסטגרם? קבלו את הפתרון האולטימטיבי כיצד לדעת מי צפה בסטורי שלכם.

 

כיצד להעלות סטורי לאינסטגרם?

על מנת להעלות סטורי לאינסטגרם ולהגדיל את מספר העוקבים יש ראשית לפתוח חשבון באינסטגרם, למלא את הפרטים, להכניס תמונת פרופיל ולהגדיר אותו כחשבון פרטי או ציבורי. לאחר מכן מקישים על "הסטורי שלך" בו מופיעה תמונת הפרופיל שלכם שנמצאת מצדו השמאלי של המסך למעלה ומעלים סרטון, תמונה או טקסט וכמובן ניתן לשלב ביניהם. בכל פעם שתעלו סטורי תוכלו לשתף אותו גם בפייסבוק וכל מי שעוקב אחריכם בפייסבוק ובאינסטגרם יוכל לצפות בו. אם הגדרתם את החשבון כציבורי תקבלו לייקים ותגובות מעוקבים בינלאומיים ולא רק אנשים שאתם מכירים. ככל שתגיבו, תעשו לייקים ותעקבו אחר משתמשים אחרים, כך מספר העוקבים שלכם יגדל ותוכלו לראות מי צופה בסטורי שהעליתם.

 

כיצד תדעו מי צפה בסטורי שלכם?

צפיות לסטורי באינסטגרם הן משמעותיות מאוד לאנשים שסיימו את מערכת היחסים בצורה לא ידידותית או שעדיין יש להם רגשות לאקס או לאקסית שלהם. על מנת שתוכלו לראות אם האקסים ראו את הסטורי שלכם פתחו אותו ומצאו את האייקון בצורת עין שנמצא בחלק התחתון של המסך משמאל. המספר המופיע ליד העין ייתן לכם נתונים על כמות הצפיות. ממשיכים ומחליקים את המסך לכיוון מעלה ואז ניתן לראות את שמות הצופים. ייתכן שהאקסים שלכם יופיעו בתוך הרשימה, השאלה אם זה ישמח אתכם?

 

פרסום ל-24 שעות

הרשת החברתית אינסטגרם בבעלות פייסבוק ערכה שינויים משמעותיים בחשבונות העוקבים ומאפשרת לראות מי צפה בסטורי שלכם רק ב-24 השעות הראשונות מהרגע שהסטורי עלה ועד שעבר לארכיון. לאחר מכן תוכלו לראות רק כמה צפיות היו לסטורי ללא שמות או פרופילים. בכל מקרה אם המספר של הצופים גבוה יותר מרשימת הצופים, ייתכן ואותו אדם צפה בסטורי מספר פעמים. חשוב גם לדעת שאם החשבון שלכם ציבורי כל אחד יכול לצפות בסטורי שלכם. במידה וזהו חשבון פרטי תצטרכו לאשר את העוקבים תחילה. הכל תלוי בהתאם להגדרת החשבון.

 

רוצים להציץ בסטורי של האקס מבלי שהוא ידע?

האפשרות הזו קיימת למי שיש ברשותו אייפון. אפל השיקה קיצורים שבאמצעותם ניתן לשמור סרטונים ותמונות מהאינסטגרם של משתמשים אחרים מבלי שהם ידעו. באמצעות הקיצורים ניתן לשמור את הסטורי לפני שצפיתם בו כדי שהאקסים לא יגלו זאת. כדי לעשות זאת יש להקיש על 3 הנקודות המופיעות בצד הימני של התמונה או הסרטון ולהעתיק את הקישור לסטורי. לאחר מכן מקישים על כפתור הקיצור שהורדתם כמו instasave הנמצא באפליקציית הקיצורים של אפל ושומרים את הסטורי. בצורה כזאת ניתן יהיה להביט על האקס או האקסית מתי שרק תרצו ומבלי שהם ידעו על כך.

 

אפליקציה נבחרת

אולי יעניין אותך גם

קלפים
כללי
כך תתרכזו ותגלו את הקסם

בין אם הקשב שלכם הוא ברמותיו המצטיינות, או שמא הריכוז שלכם ב"קנטים", עולם הקסמים יצריך ממכם קשב וריכוז מסוגים אחרים. בואו נגיד ככה, הקוסמים הטובים

קרא עוד »