3 טיפים שווים לבחירת נרות ריחניים בעונת הקיץ לאירוע

במהלך עונת הקיץ יש אירועים רבים, גם בגלל החופש שמזמן אפשרויות רבות לחגוג, וגם בגלל שבישראל רובם מתחתנים בקיץ. כידוע, כל אירוע מלווה בעיצוב מדויק ומותאם עבורו, על מנת ליצור באירוע אווירה ייחודית ומושקעת. אחד הפריטים הפופולריים היום בעיצוב אירועים הוא נרות ריחניים. נרות אלה מוסיפים לאירוע הן בפן הוויזואלי שלו והן בפן הריחני – וריח כידוע עושה אווירה טובה. אז איך תבחרו נרות ריחניים לאירוע קיצי? הכל בכתבה הבאה.

 

טיפ ראשון – בחרו בריח שעושה לכם תחושה של קיץ וחופש

יש כל מיני סוגי ריחות בעולם – ריחות שמזכירים בית כמו עוגיות או סיר מרק של אימא, ריחות שמזכירים חורף כמו ריח האדמה לאחר הגשם, ריחות שיוצרים תחושה אינטימית, ריחות משכרים של שוק צבעוני וכיוצא בזה. וכיוון שאתם רוצים שהאירוע שלכם יהיה טוב אתם צריכים להתאים את הריח לעונה ולאווירה, ולכל עונה יש אופי משלה. אם תבחרו בשלל נרות ריחניים בעלי ניחוח מרענן, אקזוטי, פירותיי מעורר שמחה ואנרגיה ,זה יהיה מתאים.

 

טיפ שני – בחרו בנר שמעוצב בהתאמה לאופי של הקיץ

כיוון שגם הפן החזותי צריך להיות מותאם לתקופה בשנה בה האירוע נחגג, כדאי שהעיצוב החיצוני של הנרות יתאים גם כן לקיץ. כשם שתבחרו בצבעים חמים או כהים לסידורי השולחן בחורף, ובצבעי פסטל או בצבעים ססגוניים לקיץ, כך גם העיצוב של הנרות צריך להיות. אנו מציעים לבחור בסגנון מלא חיים וצבעוניות, כדי להפוך את האירוע לחגיגה גדולה.

 

טיפ שלישי – בחרו בחברת נרות איכותית עבור האירוע שלכם

כמו כל דבר, חשוב שגם נרות לאירועים יגיעו לאירוע שלכם מחברה איכותית שזה ההתמחות שלה. אם תבחרו בחברה שמוכרת נרות באופן צדדי, אתם מסתכנים בנרות בעלי ריח מוזר או לא נעים, ובמראה בינוני של הנר. אנו מציעים כלם לבחרו בחברה שתיתן לכם מחיר הוגן לכמות גדולה, וגם בחברה בעלת ריחות מיוחדים לנרות.

 

למה חשוב לשלב ריח באירוע שלכם?

רובנו נוטים לחשוב שחוש הריח הוא שולי בחיינו – הרי השמיעה והראייה ובטח שהטעם ממלאים מקום יותר חשוב בחיים. למעשה, חוש הריח משפיע עלינו באופן לא מודע – למשל, בעלי חיים ובני אדם בוחרים בני זוג גם על פי הריח. כלומר, אם תשקיעו בריח באירוע שלכם האנשים ירגישו יותר בנוח אופן טבעי, כי משהו באווירה יהיה להם נעים ומזמין.

 

לסיום

נרות ריחניים הם חלק חשוב ביותר באירוע. הם הופכים אותו למושקע, מזמין ונעים, גם אם הם נראים לכאורה שוליים. נסו להשקיע באירוע שלכם בכל הפרטים, כיוון שזה יוביל אתכם ליצירת אירוע מוצלח בו האורחים נהנים עד הגג. חשוב להתאים את הנרות לקיץ הן בפן הריחני והן בפן החזותי. אנו סומכים עליכם שתקשיבו לטיפים בכתבה וכך תצרו אירוע מדהים. בהצלחה!

להבה

 

אולי יעניין אותך גם