הובלה עם מנוף הרמה קטן – חיסכון בזמן ומאמץ

מעברי דירה הם ללא ספק אופרציה מורכבת שדורשת תכנון נכון ומדויק. יום ההובלה נחשב ללחוץ ואינטנסיבי במיוחד, עמוס בשינויים בלתי צפויים ובעיקר- כאב ראש לוגיסטי. אך לצד החשש מהגעה בשלום של הריהוט והציוד היקר, לצד התיאומים עם אנשי המקצוע השונים, סידור לוגיסטי אחד קטן יכול לחסוך הרבה זמן, כסף ולחץ- השכרת מנוף קטן להובלה. במאמר זה נציג את היתרונות הבולטים לשימוש במנוף.

 

מנוף הרמה- קווים לדמותו

מנוף הרמה הינו כלי ההרמה הנפוץ ביותר ובעל מגוון שימושים, החל ממנופים גדולי ממדים לשימושים מסחריים ועד למנופים קטנים ויעילים, הנפוצים בעיקר בתחום ההובלה. למנופים יכולת התאמה מצוינת לתנאי השטח, בעלי טווח של עשרות מטרים ובעלי כושר העמסה משתנה, החל מ200-300 קילוגרמים. בשל היעילות שלהם, השכרת מנוף הרמה קטן הפכה לשכיחה במיוחד כאשר מדובר במעברי דירה הכוללים הגעה לקומות גבוהות.

 

בטיחות מעל הכול

כאשר אתם מתכוננים למעבר דירה, לא משנה כמה תעטפו את הריהוט שלכם או כמה תשמרו על המקרר, החשש שמא ייפגם דבר מה במהלך השינוע קיים. הציוד הכבד על גבם של הסבלים, במיוחד לאור העובדה שמדובר בציוד רגיש, עלול להיפגע ולהשאיר אתכם ללא מענה, שכן האחריות היא תמיד על מזמין ההובלה. שימוש במנוף הרמה קטן יכול לחסוך עוגמת נפש פוטנציאלית, ועל ידי העמסת הציוד הכבד על המנוף תוכלו לחסוך את הדאגות ולשנע את הריהוט שלכם בקלות אל היעד.

 

חיסכון משמעותי

כאשר מדובר בהובלה מורכבת לדירה בקומה גבוהה, עלות ההובלה עולה. משתנים נוספים שבאים בחשבון הם גודל המעלית, רוחב חדר המדרגות וגובה הקומה המדויק. אם המובילים נאלצים להעלות הכול במדרגות, מדובר בתוספת של כמה מאות שקלים לכל איש הובלה. מדובר בהשקעה כספית שעולה פי כמה מהשכרה פשוטה של מנוף הרמה. עלות ההשכרה לא עולה על כמה מאות בודדות של שקלים, וחוסכת את התשלום הנוסף למובילים.

 

התחשבות בדיירי הבניין

במידה וחדר המדרגות צר והמעלית קטנה יחסית, מעבר דירה עשוי ליצור פקק של ממש בבניין למשך כמה שעות. זו בהחלט לא הדרך הטובה ביותר להתחיל את יחסי השכנות שלכם, וסגירת הגישה לבניין וממנו מהווה פגיעה בנוחות הדיירים. העברת רוב המשקל של ההובלה למנוף הרמה, תמנע סתימה של הכניסות והיציאות למעלית ולבניין, ותאפשר לדיירים להמשיך בשגרת יומם במקביל להובלה.

 

יעילות וחיסכון בזמן

כאשר מדובר בהובלה של מעבר דירה, זמן הוא הכול. מנופים רבים כוללים זמני העלאה והורדה של ציוד של מספר שניות עד דקות בודדות, אשר חוסכים זמן רב ביחס להעלאה רגלית של ציוד כבד על ידי אנשי ההובלה. השכרת מנוף הרמה מקצרת משמעותית את זמן ההובלה עצמו, ובהינתן מקום להחנות בו את המנוף, אתם בדרך להעברת דירה קצרה, יעילה ובטוחה.

 

מנוף הרמה קטן

אולי יעניין אותך גם

רשת חברתית
כללי
4 דברים שתלמדו בסדנת טיקטוק

הטיקטוק הוכתרה בשנים האחרונות כרשת החברתית הטובה ביותר שסוחפת אחריה משתמשים רבים. עובדה זו הובילה אותנו להוציא סדרת מדריכים בנושא שתסקור בכל פעם תחום אחר

קרא עוד »
מגפי UGG
כללי
המגפיים ששיגעו את העולם

כאשר חושבים על פריטים עשויים עור כבש ומרופדים בפרווה, מדמיינים אולי עיר מושלגת או כפר אסקימואי. מה שבטוח זה, שרוב האנשים לא מדמיינים גולשים אוסטרליים

קרא עוד »