האם ניתן לקבל הלוואה לאחר הגבלה של הבנק?

גם לאחר הגבלה של הבנק ניתן לקבל הלוואה. אך לא כל גוף מימון יסכים לקחת את הסיכון הזה על עצמו. ריכזנו כאן עבורכם מידע בנושא. מוזמנים להמשיך איתנו.

 

מה זה הלוואות למוגבלים?

אדם שחזרו לו 10 צ'קים או הוראות קבע, מקבל הגבלה על חשבון הבנק שלו והוא הופך לבעל חשבון מוגבל. הלוואות למוגבלים הן הלוואות הניתנות על ידי גופי מימון חוץ בנקאי. יש הלוואות משתלמות יותר כמו הלוואות למוגבלים DMB ויש הלוואות פחות משתלמות. כל ההלוואות למוגבלים ניתנות רק על ידי גופים חוץ בנקאיים וככאלה, הן תהיינה בעלות ריביות יקרות יותר.

 

מי נחשב ללווה מוגבל?

בעל חשבון שהוגבל על ידי הבנק בגין אי כיבוד המחאות או הוראות קבע, נחשב ללקוח מוגבל. בעל חשבון מוגבל לא יוכל למשוך כסף מהחשבון שלו, לא יוכל לפרוע צ'קים שקיבל או שנתן ובכלל, לא יוכל לפתוח חשבון בנק חדש כל עוד וההגבלה לא תוסר.

רק לאחר שהלווה מוכיח לבנק שהוא את סיבת ההגבלה שלו וממגיע להסדר חוב באופן עצמאי או דרך בית משפט, ההגבלה תוסר והוא יוכל לפתוח דף לשיקום. קחו בחשבון שלקוח מוגבל זה לא סוד וכל בנק יראה שהלקוח היה מוגבל בתקופה מסוימת.

 

איפה ניתן לקבל הלוואה למוגבלים?

הבנקים לא מאפשרים נתינת הלוואה לאחר הגבלה של חשבון ולכן הגופים היחידים מהם ניתן לקבל הלוואה במצב כזה הם דווקא הגופים החוץ בנקאיים. חשוב לפעול במשנה זהירות כאשר פונים לגוף חוץ בנקאי בבקשה לקבלת הלוואה.

 

רגע לפני שנוטלים הלוואה חוץ בנקאית

חשוב לשים לב לכל הפרטים הנראים כפחות משמעותיים. יש כגופים רבים הנראים כמשתלמים ומתבררים כחלק מהשוק האפור. חשוב לברר כי מדובר בגוף מורשה למתן הלוואות מטעם משרד האוצר, חשוב להתייחס לגובה הריבית ולתנאים הכוללים. לא רק המחיר קובע, אלא גם מסלולי הריבית, גובה ההחזר החודשי וכל הנלווה להלוואה.

 

ערכו סקר שוק

תמיד כדאי לערוך סקר שוק להשוואת מחירי ריביות. בררו על גופי מימון מומלצים והשוו בין הלוואה אחת לשנייה. אתם עשויים לגלות פערים משמעותיים ולצאת מורווחים.

 

יכולת החזר

בעלי חשבון מוגבל מתקשים פעמים רבות להחזיר את ההלוואה הנדרשת ולכן חשוב לקחת בחשבון את גובה ההחזר החודשי הצפוי. בחנו שיש לכם אפשרות להחזיר את ההלוואה ואל תתחייבו על הלוואה שאתם לא יכולים להחזיר. זה עלול לגרור אתכם לסיבוכים מיותרים.,

 

בעלי חשבון מוגבל צריכים להשתקם

דווקא לאחר הגבלת חשבון זה הזמן לשקם את המצב הכלכלי ולהוכיח  לעצמכם את מה שאתם מסוגלים. לפעמים בדרך להשתקמות בעל ההגבלה יצטרך הלוואה מסוימת שתסייע לו. באופן כללי כדאי להתמקד בפתרון עמוק מהשורש ולא בפתרון זמני כמו הלוואה. כדאי למצוא הכנסה קבועה ולהתחיל דף חדש.

מטבעות

אולי יעניין אותך גם

רשת חברתית
כללי
4 דברים שתלמדו בסדנת טיקטוק

הטיקטוק הוכתרה בשנים האחרונות כרשת החברתית הטובה ביותר שסוחפת אחריה משתמשים רבים. עובדה זו הובילה אותנו להוציא סדרת מדריכים בנושא שתסקור בכל פעם תחום אחר

קרא עוד »
מגפי UGG
כללי
המגפיים ששיגעו את העולם

כאשר חושבים על פריטים עשויים עור כבש ומרופדים בפרווה, מדמיינים אולי עיר מושלגת או כפר אסקימואי. מה שבטוח זה, שרוב האנשים לא מדמיינים גולשים אוסטרליים

קרא עוד »