דרכים לבצע השוואת מחירים לטיסות

מי לא חולם על חופשה ביעדים אקזוטיים מעבר לים. חופשה מפנקת במקום חדש, מקום שלא מכיר אותנו ואנחנו לא מכירים אותו. חופשה עם המשפחה, עם בן או בת הזוג או אולי עם חברים, המון אפשרויות. בעבר טיסה למדינה זרה היה פרויקט מורכב שהצריך הישענות על סוכן נסיעות ולרוב לא הייתה כמעט שום אפשרות לשחק עם מחירי הכרטיסים או עם תאריכי ושעות הטיסה.

הכל היה מאד חד ערכי ומסורבל. בשנים האחרונות עולם התעופה בכלל וזה שבישראל בפרט עובר מהפכה משמעותית, השמים הפתוחים הרחיבו את מגוון האפשרויות וכך גם את המחירים, אז מה הדרך הכי טובה לבצע השוואת מחירים? בבקשה.

 

תיכנון  מוקדם

כל טיסה וכל חופשה שתרצו לפרגן או להעניק לעצמכם יכולה להיות זולה משמעותית עם תבצעו תיכנון מוקדם. במידה ותדעו מהו היעד שתרצו להגיע אליו, התאריכים הנוחים לכם ועל מה תוכלו להתפשר, היכולת שלכם לבצע השוואה מיטבית מול החברות השונות ובעיקר מול האתרים השונים תהיה טובה יותר. כל פרט שאתם תדעו שאתם זקוקים לו ויהיה בסל החישובים שלכם, יעזור לכם בהשוואה בעת בדיקת מחירי טיסות לחול.

 

הזמנה מוקדמת

עובדה ידועה היא שכל עסק אוהב לראות את הכסף בחשבון, כך גם חברות התעופה ואתרי האינטרנט העוסקים בכך. לכן ככל שתקדימו להזמין את הטיסה שחלמתם עליה, כך תוכלו לקבל מחיר טוב יותר, החברות אוהבות לראות לוח זמין סגור חודשים מראש ואתם יכולים להנות מהעובדה הזאת.

הזמנת טיסה כחצי שנה או אפילו שנה מראש תוכל להוזיל לכם את המחיר ואפילו תאפשר לכם לבצע השוואה טובה בין כל הגורמים הרלוונטיים לגבי שעות טיסה, מחיר ותאריכים פנויים.

הזמנה מוקדמת

לא להיות מקובעים

אנשים רבים נוטים להיצמד להזמנה שלהם, כלומר אותה חברת תעופה, אותו נמל תעופה גם להלוך וגם לחזור. בעבודת מחקר פשוטה תוכלו לגלות שלעיתים נמצא טיסות זולות בחצי מחיר מנמל תעופה המרוחק עשרות בודדות של קילומטרים מהיכן שנחתנו, מרחק שלא תהיה לו השפעה על הטיול עצמו ויוכל להוזיל משמעותית את מחירי הכרטיסים.

לא להיות מקובעים

לא להיות מקובעים 2

הקיבעון יכול לתפוס אותנו פעמים רבות גם בעת ההזמנה דרך האתר שאנחנו כבר רגילים אליו. אבל בחיפוש באתרים שונים, לעיתים בעת גלישה ממכשירים שונים או מחשבונות נפרדים מאותו מחשב, תמצאו שלא כל חשבון מקבל את אותו המחיר.

האופן שבו פועל האלגוריתם של כל אתר ואתר הוא שונה, ולכן יש סבירות גבוהה לקבל הפרשים במחירי טיסות לחול בגלישה ממכשירים שונים.

 

לסיכום

העלות של מחירי הטיסות הן מרכיב מפתח בתכנון החופשה. לכן כדאי מאד לפתוח את הראש, להשתחרר מקיבעונות שמושרשים אצל כל אחד מאיתנו ולבדוק כמה שיותר אופציות. כמובן שהקפדה על הכללים שציינו כאן, יש בהם לא מעט אפשרויות ודרכים לבצע השוואות במחירים לטיסות

דרכים לבצע השוואת מחירים לטיסות

אולי יעניין אותך גם

חקר התודעה
כללי
מה זה חקר התודעה?

התודעה הנפשית של האדם היא אחד ממושאי הידע האנושי שיש לנו עליהם הכי פחות מידע. למרות ההתקדמות הרבה שהאנושות עברה במישורי ידע רבים, דווקא התודעה

קרא עוד »
מתנה לחנוכת בית
כללי
4 מתנות מרשימות לחנוכת בית

חיפוש אחר מתנה מרשימה לחנוכת בית עשוי להיות מייגע וממושך. שכן, יש היצע רחב של אפשרויות ורק חלק מהן נחשבות לשימושיות. בשורות הבאות נציג בפניכם

קרא עוד »
5 אטרקציות עם החברים במדבר
כללי
5 אטרקציות עם החברים במדבר

המדבר הוא מקום מרתק ביותר. הוא מלא בטבע יפהפה וחוויות מרתקות. במדבר תוכלו למצוא דברים מדהימים כמו גבעות, חולות וסלעים. אבל יש להם גם אתגרים,

קרא עוד »
עבודה בגובה
כללי
 5 טיפים לבטיחות בעבודה בגובה

עבודה בגובה, נותרה היבט מאתגר של תעשיות שונות, הדורשת הקפדה על פרוטוקולי בטיחות כדי להפחית סיכונים ולהבטיח את רווחתם של העובדים. מאתרי בנייה ועד פרויקטיי

קרא עוד »