איך לבחור עורך דין לטיפול בתיקי חדלות פירעון

הליכי חדלות פירעון הם לא פשוטים, אך אין זה אומר שאתם צריכים להתפשר על מי שאיננו הטוב ביותר. היום האמצעים לקבלת החלטה לגבי כל דבר קיימים, כך גם לגבי עורך דין לטיפול בתיקי חדלות פירעון. הקפידו לבחור את המקצוען המתאים לכם.

 

חשיבות עורך הדין לטיפול בתיקי חדלות פירעון

הסדרים הקשורים להחזר חובות, כינוס נכסים, חדלות פירעון ועוד הם מהלכים אשר מתבצעים תחת המעטה של בתי המשפט בצורות שונות ועל ידי גופים הפועלים מטעמם. הסמכות לטיפול, לאישור ולקבל היתר מהרשויות על כלל המהלכים הללו הם תחת המעטה המובהק של משרד המשפטים, בתי המשפט והגופים הפועלים בשמם. בשל כך באופן טבעי וברור שכל פעולה הקשרה בנושא חייבת להיות על ידי גורם מוסמך ומקצועי בתחום היכול להוביל את המהלך. באופן טבעי עורך דין הוא הגורם הברור לפעילות זאת, ואפשר אף להוסיף ולומר שבהליכי חדלות פירעון מומלץ להיעזר בשירותים של עורך דין שמתמחה אקסקלוסיבית בחדלות פירעון

עורך דין לטיפול בתיקי חדלות פירעון

איך לבחור עורך דין לטיפול בתיקי חדלות פירעון

כל מי שמוצא עצמו מגיע לצורך לבצע הליך של חדלות פירעון, גבר או אישה מבין שצבו הוא לא פשוט ויש לו צורך אמיתי להתמודד בצורה טובה ביותר עם מערכת קשוחה המציבה דרישות ותנאים מורכבים. לבצע מהלך שכזה ללא ליווי מקצועי ומיומן מטעמכם שינחה אתכם, יסייע לכם, יעבוד עבורכם היכן שצריך ויהיה עבורכם בכל רגע. וכאשר מחברים לעובדה זאת את הקשר המיידי לבתי המשפט, הצורך בעורך דין שמתמחה אקסקלוסיבית בחדלות פירעון הופך להיות משמעותי עוד יותר. אך איך בכל זאת נדע לבחור עורך דין לטיפול בתיקי חדלות פירעון ?  הנה לכם כמה כללים ועקרונות שאותם חשוב להקפיד לברר לפני שבוחרים ערך דין מתאים

  • מקצוען / מקצוענית – הדבר הראשון לדעת לגבי עורך הדין שנבחר היא מה מידת המקצועיות שלו. מה היכולות שלו ומה הוא יודע לעשות. לא כל עורך דין מתאים לכל פעולה, אתם חייבים לעבוד רק עם מקצוענים.
  • מנוסה – הליך חדלות פירעון משפיעה עליכם, על המשפחה, ילדים והסביבה כולה, זה לא הזמן להמר על מישהו ללא ניסיון, וודאו שלעורך הדין ניסיון מתאים.
  • הוכחות בשטח – היום הכל גלוי, כל פעולה כמעט נגישה ברשת, אל תתביישו, בצעו חקר קטן חפשו את הפעולות של עורך הדין והאם יש לו הצלחות מוכחות.
  • המלצות אישיות – לפעמים מילה אחת של אדם שאתם מאמינים בו שווה זהב. לכן חפשו לקבל המלצות אישיות, מאנשים שאתם יודעים מי הם אשר יכולים להמליץ לכם על עבודתו של עורך הדין.
  • יחס אישי – לא כדאי לזלזל בכך. עורך הדין הוא אדם עסוק, אך עבורכם הוא לעיתים האדם החשוב ביותר בעולם, דרשו לקבל את היחס האישי המגיע לכם לטובת הטיפול בתיק שלכם.
  • חיבור ופתיחות – הליכי חדלות פירעון הם קשים מורכבים. אתם צריכים שעורך הדין שלכם יהיה פתוח איתכם ואתם איתו, ללא מחסומים, לשים את הכל על השולחן מתך כבוד וחיבור אמיתי של רצון להצליח בתהליך.

עורך דין שמתמחה אקסקלוסיבית בחדלות פירעון

אולי יעניין אותך גם