ארוחת שף פרטי לחתונה חוויה קולינרית שלא תשכחו

צילחות צלחת

מזל טוב! אתם מתחתנים. כל אירוע באשר הוא, ובמיוחד אירוע חתונה, כרוך בלחצים בעת ארגונו, על אחת כמה וכמה באם האירוע צריך לכלול ארוחה.

בייחוד בימי הקורונה, בהם אנו נמצאים, האירועים הופכים מצומצמים ואינטימיים יותר ויותר, הזמנת שירותיו של שף פרטי לחתונה שלכם הוא הפתרון המושלם.

יחס אישי, מקוריות, ארוחה איכותית ואווירה יוקרתית, מה צריך יותר מזה?

 

יין? – "אוכל ישמח לבב אנוש"

השף יוכל להתאים את המנות אותן הוא יגיש לסוג האירוע ולטעמם של בעלי השמחה, הם  החתן והכלה, ולעיתים אף יוכל להכין לעיניי האורחים חלק מהמנות, ולספק חוויה קולינרית שלא תשכחו. השף הפרטי יביא עמו את כלל הציוד הנדרש, הכלים וחומרי הגלם, ויוכל לנצח על העבודה. כמו כל אירוע, הדבר העומד בראשם של המוזמנים טרם ההגעה לאירוע הוא בראש ובראשונה – האוכל. שף פרטי ידע כיצד להביא את האוכל ללב האירוע, להיערך בהתאם לסוג האירוע עליו אתם חולמים ולספק את האוכל למשך האירוע כולו.

 

הסירו דאגה מלבכם

על מנת שהחתונה תתנהל כסדרה, יש לוודא כי השף אותו אתם מעוניינים להזמין בעל ניסיון, וכי השירותים אותם הוא מספק מתאימים לאירוע שלכם. כמו כן, יש לוודא כי הוא בקיא בכללי התברואה וכי הוא מצויד בכלי העבודה הדרושים. כאשר בראש האירוע שלכם עומד שף פרטי ומקצועי, תוכלו להיות רגועים וליהנות מהיום המאושר שלכם, מבלי לדאוג לכל הקורה מאחורי הקלעים.

הזמנת שירותיו של שף פרטי לאירוע שלכם, תבטיח חוויה קולינרית ומנות מיוחדות, שאותן רק שף יודע להכין. הבחירה בשף פרטי תאפשר לכם לקבוע את הטון של האירוע ולהתאים את האוכל לסגנונכם האישי. ישנם שפים המבשלים בסגנון מזרחי, ואילו אחרים בסגנון כפרי או פרובנס.

חשוב מאוד לבחור את השף בהתאם לסגנון האוכל אותו אתם אוהבים. הזמנת שירותיו של שף פרטי, יבטיח התאמה של האוכל לכלל האורחים המוזמנים לחתונה, ויענה על צרכיהם של כולם.  בנוסף, שירותיו של שף פרטי, יסייע לכם לבנות תפריט הערב לטעמכם והעומד בתקציב העומד לרשותכם מבלי להתפשר על איכות המנות שיוגשו בחתונה שלכם.

 

סיכום

הזמנת שירותיו של שף פרטי לאירועים, היא מגמה ההולכת וצוברת תאוצה, זאת בעיקר בשל ימי הקורונה הגורמים לצמצום האורחים באירוע ולחגיגה אינטימית ואישית. השילוב של ידע, ניסיון והבנת צרכי הלקוח, יאפשרו חוויה ואירוע שלא תשכחו.

 

אסדו

תוכן עניינים
רוצה שג'וש יתעד לך את הרגע?
עדשה
האם חשוב לצלם את הצעת הנישואין שלכם

אין הרבה רגעים שיכולים להיות מרגשים בחיים כמו הרגע שבו אתם בוחרים להתחתן. בדרך כלל אחד מבני הזוג מציע נישואין לשני, ובשנים האחרונות אנחנו רואים שהצעת הנישואין הפכה להיות הפקה

Read More »
מעקה ראשית
איך לצלם מעקות זכוכית בצורה הנכונה?

צילום של מעקה זכוכית עלול להיות משימה מתעתעת, בגלל ההשתקפות של האור והקושי בתיעוד מדויק של קווי המתאר הקיימים. עם זאת, הקפדה על מספר כללי מפתח יכולה לסייע בצילום כזה

Read More »
רחבת ריקודים
צ'ק ליסט ליום הולדת בחדר בריחה

הילד חוגג יום הולדת והחלטתם להפתיע אותו במסיבת יום הולדת בחדר בריחה. אמנם, החדר עצמו כבר קיים, אך האם יש מקום לנגיעה אישית באירוע? ובכלל, מה צריך לארגן לקראת מסיבה

Read More »
סאונד ראשית
איך לבחור תאורן מקצועי לאירוע

אם אתם צריכים תאורן מקצועי לאירוע שאתם מתכננים, אתם כנראה יודעים עד כמה חשוב לבחור נכון ציוד תאורה לאירועים. ועוד יותר חשוב מזה, חשוב לבחור את איש הסאונד ואיש התאורה

Read More »
רוצה שג'וש יתעד לך את הרגע?