ארוחת שף פרטי לחתונה חוויה קולינרית שלא תשכחו

מזל טוב! אתם מתחתנים. כל אירוע באשר הוא, ובמיוחד אירוע חתונה, כרוך בלחצים בעת ארגונו, על אחת כמה וכמה באם האירוע צריך לכלול ארוחה.

בייחוד בימי הקורונה, בהם אנו נמצאים, האירועים הופכים מצומצמים ואינטימיים יותר ויותר, הזמנת שירותיו של שף פרטי לחתונה שלכם הוא הפתרון המושלם.

יחס אישי, מקוריות, ארוחה איכותית ואווירה יוקרתית, מה צריך יותר מזה?

 

יין? – "אוכל ישמח לבב אנוש"

השף יוכל להתאים את המנות אותן הוא יגיש לסוג האירוע ולטעמם של בעלי השמחה, הם  החתן והכלה, ולעיתים אף יוכל להכין לעיניי האורחים חלק מהמנות, ולספק חוויה קולינרית שלא תשכחו. השף הפרטי יביא עמו את כלל הציוד הנדרש, הכלים וחומרי הגלם, ויוכל לנצח על העבודה. כמו כל אירוע, הדבר העומד בראשם של המוזמנים טרם ההגעה לאירוע הוא בראש ובראשונה – האוכל. שף פרטי ידע כיצד להביא את האוכל ללב האירוע, להיערך בהתאם לסוג האירוע עליו אתם חולמים ולספק את האוכל למשך האירוע כולו.

 

הסירו דאגה מלבכם

על מנת שהחתונה תתנהל כסדרה, יש לוודא כי השף אותו אתם מעוניינים להזמין בעל ניסיון, וכי השירותים אותם הוא מספק מתאימים לאירוע שלכם. כמו כן, יש לוודא כי הוא בקיא בכללי התברואה וכי הוא מצויד בכלי העבודה הדרושים. כאשר בראש האירוע שלכם עומד שף פרטי ומקצועי, תוכלו להיות רגועים וליהנות מהיום המאושר שלכם, מבלי לדאוג לכל הקורה מאחורי הקלעים.

הזמנת שירותיו של שף פרטי לאירוע שלכם, תבטיח חוויה קולינרית ומנות מיוחדות, שאותן רק שף יודע להכין. הבחירה בשף פרטי תאפשר לכם לקבוע את הטון של האירוע ולהתאים את האוכל לסגנונכם האישי. ישנם שפים המבשלים בסגנון מזרחי, ואילו אחרים בסגנון כפרי או פרובנס.

חשוב מאוד לבחור את השף בהתאם לסגנון האוכל אותו אתם אוהבים. הזמנת שירותיו של שף פרטי, יבטיח התאמה של האוכל לכלל האורחים המוזמנים לחתונה, ויענה על צרכיהם של כולם.  בנוסף, שירותיו של שף פרטי, יסייע לכם לבנות תפריט הערב לטעמכם והעומד בתקציב העומד לרשותכם מבלי להתפשר על איכות המנות שיוגשו בחתונה שלכם.

 

סיכום

הזמנת שירותיו של שף פרטי לאירועים, היא מגמה ההולכת וצוברת תאוצה, זאת בעיקר בשל ימי הקורונה הגורמים לצמצום האורחים באירוע ולחגיגה אינטימית ואישית. השילוב של ידע, ניסיון והבנת צרכי הלקוח, יאפשרו חוויה ואירוע שלא תשכחו.

 

אסדו

אולי יעניין אותך גם

לשתות וויסקי איכותי
כללי
איך שותים וויסקי איכותי?

מה עולה לכם בראש כאומרים לכם וויסקי? חדר ישן באיזה מבנה עתיק, רהיטים כבדים מעץ מהגוני ,מדפים מלאי ספרים הכריכות עור, ספות עור, וג'נטלמנים יודעי

קרא עוד »