אמן חושים לאירועים – החתיכה שתשלים לכם את האירוע

אמן חושים לאירועים ראשית

אם נדמה שכבר ראינו וחווינו את כל סוגי האטרקציות הקיימות, נראה שטעינו. הכירו אמן חושים לאירועים מכל הסוגים ובכל הארץ, לכל השמחות ובצמוד למסתורין! כל המידע על אמני חושים לימי הולדת, אירועים מיוחדים, מופעי קוסמות ומה שבין לבין.

אין ספק, אירועים מצריכים לא מעט תכנונים והתארגנויות שונות, לפעמים אפילו תכנון ממש נרחבים. לגבי אטרקציה לאירועים, אתם יכולים לסמן על זה V ענק – מצאתם אטרקציות לאירועים מהסוגים הכי מגניבים שיש, כולל ים של מסתורין, קוסמות וטריקים של תת המודע של האדם. מסקרן? אכן כן. אז מי הוא אומן חושים, מה אנחנו עתידים לראות במופע שלו? מאחר שבטח חיפשתם אחר אמן חושים לאירועים, בואו נדבר גם על קסמים! כל המידע הכי עדכני ל-2020 על אטרקציות מומלצות לאירועים מכל הסוגים:

 

אז מי הם אמני חושים ומה המופע שלהם בכלל כולל?

אמני חושים הם סוג של קוסמים לימי הולדת, אבל לא בדיוק. אם אתם מחפשים אחר קוסם יומולדת, אין ספק שהגעתם למקום הנכון, כי כאן אתם תקבלו בעצם מעשי קוסמות יחד עם הרבה יותר מזה.

זה לא לגמרי נכון להגדיר אמני חושים בתור קוסמים ליום הולדת או קוסם לאירועים, אבל אין ספק שבמופעים של אמני חושים בהחלט יש VIBE של קסם אמיתי. אז היכונו, ירון זיגי, שמכונה גם זיגי הגדול, עומד לפזר אבקת קסמים מעל כל האירוע שאתם מתכננים לקיים.

 

כל המסתורין, הכיף והצחוקים במופע חושים אחד מעולה

זיגי הגדול, בדומה לאמני חושים אחרים בתחום, למעשה "משתמשים" בכוחות מסוימים המצויים בכולנו. אם כולנו יודעים קצת לקרוא שפת גוף, הרי שאמן חושים יודע לקרוא שפת גוף (הרבה יותר מ"קצת").

מאחר שהם ממש מתמחים בקריאת שפת גופם של אנשים, הרבה יותר קל להם להבין מה מתרוצץ לאנשים בראש באותם רגעים, קל להם להבין אילו תחושות אנשים חשים. בעקבות כך, נהוג להגיד שאמני חושים יודעים לקרוא מחשבות.

 

אז אמני חושים באמת יודעים לקרוא מחשבות של אנשים?

למעשה, זה לא שהם יודעים באמת לקרוא מחשבות, אבל אין ספק שהם מכירים את רוח ונפש האדם, את מחשבותיו ואת התחושות שהאדם חש בכל מיני סיטואציות. בכל מקרה, בין אם אתם עומדים לערוך אירוע כזה או אחר, כדאי לדעת שניתן להתאים את המופע של זיגי הגדול עבור כלל הקהלים.

בין אם מדובר בקהל צעיר או מבוגר יותר, אמן חושים ירון זיגי יהיה מסוגל להתאים בעבורכם את סוג מופע אומן החושים שהוא מביא עמו. מעוניינים במופע של אמן חושים בהתאמה אישית? זה במרחק קליק ממכם, כל הקסם וכל הטריקים הכי מגניבים! בהצלחה ושיהיה אירוע מעולה!

אמן חושים לאירועים

תוכן עניינים
רוצה שג'וש יתעד לך את הרגע?
מכשף
אמן טלפתיה- מה עומד מאחורי זה?

אופי מתפרץ, כריזמה, יכולות הופעה מול קהל וקצת אבקת קסמים- אמני טלפתיה הם אטרקציה לכל אירוע ומעבר לכך – דמות מסתורית בפני עצמה. זריזות ידיים? קסם אמיתי? כישרון מולד או

Read More »
סאונד ראשית
איך לבחור תאורן מקצועי לאירוע

אם אתם צריכים תאורן מקצועי לאירוע שאתם מתכננים, אתם כנראה יודעים עד כמה חשוב לבחור נכון ציוד תאורה לאירועים. ועוד יותר חשוב מזה, חשוב לבחור את איש הסאונד ואיש התאורה

Read More »
קלידים וקלפים - הזמנת קוסם לילדים
מה חשוב לדעת לפני הזמנת קוסם ליום הולדת

יום הולדת הוא יום משמח מלא בהתרגשות מצד הילדים וההורים כאחד. קוסם ילדים הוא פתרון מושלם לאטרקציה ליום הולדת שמתאימה לשני המינים. במהלך המופע הילדים מרותקים וחוזרים לביתם עם חוויות

Read More »
4 דמויות בזום במסך
הופעות סטנדאפ בזום: יצאנו לבדוק

אז הקורונה כאן והיא בהחלט שינתה לנו את שגרת החיים, לקח קצת זמן לעולם מסביבנו להתאושש אבל לאט לאט נמצאים פתרונות למגבלות ההתקהלות שההתמודדות עם הקורונה זימנה לנו מאלצת אותנו

Read More »
רוצה שג'וש יתעד לך את הרגע?