איך להפוך את דפי הצביעה של ילדיכם לתמונת מזכרת

דפי צביעה הם בסיס לפעילות יצירתית ומהנה עבור ילדים. שעות ארוכות של ציור, צביעה, גזירה והדבקה סביב שולחן הכתיבה. אפשר להשאיר את זה כך ואפשר גם להפוך את כל העניין למעניין הרבה יותר. כל ציור יכול להפוך לתמונת מזכרת ייחודית, אם רק מוסיפים את האלמנטים הנכונים ומשקיעים בדף הצביעה קצת יותר מהרגיל. לדעתנו התוצאה לגמרי שווה את ההשקעה.

 

תעסוקה

בדור בו הפעילות המועדפת על הילדים כוללת בעיקר מסכים מכל הסוגים, אנחנו כאן כדי להציע כיוון חדש. אולי נראה לכם בלתי אפשרי להושיב ילדים ליד שולחן ולהפעיל אותם בפעילות שקטה ומתמשכת כמו ציור וצביעה. לפני הכול, הגישה היא זאת שמשנה את התמונה. מעבר לכך, היתרונות הרבים של פעילות כזאת שווים את ההשקעה.

 

דפי צביעה

דפי צביעה מתאימים לכל ילד, בכל גיל. אפשר להתאים אותם בקלות לפי סוג הציור, הדמויות והנושאים. חווית הצביעה הופכת למעניינת הרבה יותר כשהילדים בוחרים לעצמם את הציורים. ילדים נהנים לצבוע את הדמויות האהובות עליהם. תנו להם יד חופשית בבחירת דפי הצביעה והפכו את טקס הבחירה לחלק מהחוויה

 

יצירתיות

פעילות הצביעה היא פעילות מספקת ומלאת עניין בפני עצמה. מעבר להנאה, יש יתרונות רבים לפילות מסוג זה. המוטוריקה מתפתחת והיצירתיות נלמדת ביתר קלות. בחירת הצבעים, ההתאמה והביצוע, הם אומנות שנלמדת עם ההתנסות. בפשטות ובקלות רבה אפשר להעניק לילדים כל כך הרבה דברים חשובים.

 

הגיע הזמן לשדרג

אמנם אפשר ליהנות עם צבעים ועפרונות, אבל למה לא למקסם את החוויה? נסו להוסיף גם מספריים ודבק לשולחן הכתיבה, הילדים כבר יצרו בעזרתם יצירות אומנות. מפה לגזור, משם להדביק, ודפי הצביעה יפכו לסיפור חדש. ילדים לא צריכים הרבה יותר מכלים וסביבה מותאמת בשביל לפתח את הכישרונות שלהם.

 

רוצים מזכרת?

בעזרת תמונה קטנה של הילד ואלמנטים נוספים מסביב, יכול כל דף צביעה להפוך לתמונת מזכרת. אחרי שעות של צביעה ויצירה, כל מה שתצטרכו הוא להדביק תמונה של הילד בקצה הדף, לכתוב לידה את התאריך של אותו היום, לקשט מסביב והנה, יש לכם מזכרת. אם תרצו לשמר אותה לאורך זמן, אפשר להוסיף גם ציפוי למינציה.

 

מבט חדש

אם חשבתם להפוך דף צביעה למזכרת, כמובן שכדאי לתכנן את היצירה מראש. אין ספק שהילד ישקיע בצביעת ציור כזה הרבה יותר מצביעת ציור רגיל. ההתעסקות סביב דפי הצביעה תהיה יצירתית ומלאת מחשבה ושימת לב לפרטים הקטנים. רק בשביל חוויה יצירתית כזו שווה להשקיע ולהפוך דפי צביעה לתמונות למזכרת.

 

לסיכום

עם קצת מחשבה ויצירתיות מצד ההורים, אפשר בקלות להניע את הילדים לפעילות מלאה בחדוות יצירה. עודדו את הילדים להשקיע בדפי הצביעה וליצור מהם יצירות אומנות שתהפוך למזכרת. היתרונות הרבים של הפעילות היצירתית הם רק בונוס כשרואים את ההנאה מיצירת מזכרת מיוחדת שכזאת. תבלו

תמונת מזכרת

אולי יעניין אותך גם

רשת חברתית
כללי
4 דברים שתלמדו בסדנת טיקטוק

הטיקטוק הוכתרה בשנים האחרונות כרשת החברתית הטובה ביותר שסוחפת אחריה משתמשים רבים. עובדה זו הובילה אותנו להוציא סדרת מדריכים בנושא שתסקור בכל פעם תחום אחר

קרא עוד »
מגפי UGG
כללי
המגפיים ששיגעו את העולם

כאשר חושבים על פריטים עשויים עור כבש ומרופדים בפרווה, מדמיינים אולי עיר מושלגת או כפר אסקימואי. מה שבטוח זה, שרוב האנשים לא מדמיינים גולשים אוסטרליים

קרא עוד »