איך לארגן הסעה לחתונה במחירים נוחים ואטרקטיביים?

היום המאושר בחייכם הזוגיים הולך ומתקרב בצעדי ענק, וההוצאות גדלות בהתאם – האולם או החצר, התקליטן,

האוכל וההגשה, ההזמנות, השמלה והחליפה…

וגם ההסעה, כי אתם לא רוצים לוותר על הגעה נוחה לאירוע עבור האורחים שלכם.

אז איך תמצאו הסעה במחיר הוגן ומותאם? ולמה אסור לכם לוותר על השירות הזה?

 

שירותי הסעה לחתונה – בשביל מי ולמה?

כל חברת הסעות תדע להסביר לכם מדוע חשוב להשתמש בשירות ההסעה לחתונה באירוע שלכם. חלק מהאורחים שלכם אכן יגיעו ברכבים פרטיים באופן עצמאי או יבחרו להשתמש בתחבורה ציבורית, ועם זאת – אלה שידם אינה משגת את האפשרויות האלו, או שגרים במקום שלא קל להתנייד ממנו, או אפילו כאלה שיעדיפו להשאיר את הרכב בבית כדי ליהנות מבר המשקאות המושקע בחתונה – כל אלו יצפו להשתמש בשירותי ההסעות המאורגנות, בהלוך, בחזור או בשני המסלולים.

 

שירותי הסעה לחתונה – זה נוח יותר

שירות הסעות לחתונה מייצר מציאות נוחה לאורחים. הוא חוסך עבורם את הבחירה "מי נהג תורן", חוסך מהם את הניסיון לאתר טרמפ שיאסוף אותם או יחזיר אותם לביתם בסוף האירוע, וכן חוסך להם לנסות ולאתר את נתיב התחבורה הציבורית המותאם למצב. במקרה של אורחים בני הגיל השלישי שמתקשים להתנייד עצמאית, השירות יכול להיות מועיל מאוד ומביע כבוד והערכה.
כך שלמעשה, שירות ההסעות לחתונה מייצר "ראש שקט" גם לאורחים וגם לבני הזוג והוריהם.

 

מה כולל השירות?

שירות הסעות לחתונה כולל שליחת אוטובוס או מיניבוס (בהתאם לכמות האורחים), ולפעמים אפילו מקבץ רכבי הסעה, לאסוף את האורחים שלכם לפי נתיב הנסיעה שנקבע מראש (מספר התחנות) ובשעות שנקבעו מראש.
ניתן לדאוג להסעות הלוך בלבד או חזור בלבד, וכן להסעה דו-כיוונית, ולשעות משתנות.
המטרה להביא את אורחיכם בשעה הנקובה בצורה המקצועית והבטוחה ביותר.

 

מחיר הוגן ואטרקטיבי

כשאתם ניגשים לברר את המחיר אל מול נציגי חברת ההסעות, בדקו שהם יודעים להציע מחיר מותאם לאירוע החתונה. אם מדובר בחברה שלא התנסתה בזה בעבר, או שאין להם מחיר הוגן יותר עבור זוג שבלאו הכי הוצאותיו רבות ומרובות – חפשו חברה אחרת, שתדע לתת לכם יחס אישי ולהבין את המצב שבו אתם נמצאים.

 

איכות הנסיעה

בדקו מראש שמובטח לאורחיכם הטוב ביותר! נסיעה באוטובוס איכותי וחדש, עם מזגנים תקינים ופועלים וחגורות בטיחות תקינות שישמרו על בטיחות נוסעיכם.
חשוב מכך, בקשו מראש שהנהג שנשלח אליכם יהיה אדיב וסבלני לסיטואציה, ושיוודא שההסעה תצא ותגיע בזמן – לא תרצו שאף אחד יפספס את החופה…

במידה ואתם מתעניינים בשירותי הסעות לחתונה שלכם – צרו קשר עם חברה אטרקטיבית שתעניק לכם שירות יסודי, מקצועי ובטוח, ועם זאת תתאים לכם הצעת מחיר אטרקטיבית ומותאמת שתעזור לכם לתכנן תקציב הגיוני עבור  האירוע המשמח שלכם.

 

רכב שרות

אולי יעניין אותך גם

פירות קצוצים
טיפים לאירועים
אילו קינוחים לשים בארוחת החג

בכל חג כאשר מארחים, עולה השאלה מה נכין לקינוח. קינוח חדש? קינוח שכולם מכירים? פרווה או חלבי? המאמר יציע רעיונות לקינוחים לחג.   קינוחים המתאימים

קרא עוד »