אותיות פרחים הלהיט שכבש את החתונות – יצאנו לבדוק

החיפוש אחר הטרנד החדש והכי חם לקראת החתונה הקרובה הוא לפעמים מרגיש אין סופי. טרנדים באים והולכים, וכל זאת יחד עם העובדה שאנו רוצים את החתונה הכי ייחודית, הכי יפה והכי מרגשת. במאמר זה, בדקנו עבורכם מהו להיט אותיות הפרחים ומדוע באמת הוא כובש לאחרונה את החתונות היפות ביותר.

 

אותיות פרחים – להיט שכובש את החתונות

להיט אותיות הפרחים מופיע ביותר ויותר חתונות לאחרונה. תוכלו להבחין בו בכניסה לאולם, ליד רחבת הריקודים או ליד החופה. הפרחים, האותיות וכלל העיצוב יהיה תלוי במארגני החתונה. אז על מה מדובר ולמה הלהיט החדש כובש את החתונות?

 

מהו עיצוב באותיות פרחים

אותיות פרחים הן אותיות גדולות העשויות לרוב מפלסטיק או חומר קשיח אחר ומלאות בפרחים. האותיות, הפרחים והעיצוב כולו תלוי במארגני החתונה ולרוב דינמי מאוד, בהתאם לחברה המעצבת ודואגת לעיצובי הפרחים.

לרוב, בחירת האותיות תייצג את האות הראשונה בשם של החוגגים (חתן וכלת השמחה, כלת בת המצווה וכדומה). האותיות המייצגות את שמכם לרוב מייצגות את הקשר אותו בחרתם לחגוג ביניכם, ואת העתיד שהולך לבוא לאחר החתונה.

 

בחירת ושינוי צבעים ועיצובים באותיות פרחים

בהתאם לחברה המעצבת, ניתן לבחור לרוב צבעים והרכבים שונים של פרחים הממלאים את האותיות. עם זאת, ישנם מספר עקרונות מפתח בבחירת הצבעים הדומיננטיים:

  • פלטת הצבעים בחתונה – רצוי שצבע הפרחים באותיות יהווה קו משלים לפלטת הצבעים בחתונה. גם אם מדובר בצבעים עדינים כמו שמנת, לבן או כחול בהיר וגם אם מדובר בחתונה ססגונית, פרחים בצבעים שונים ישלימו את העיצוב כולו בצורה הטובה ביותר.
  • שילוב צבעים בתוך האותיות – ניתן לבחור מספר רב של פרחים בתוך האותיות עצמן, אך מעבר לשילוב עם הצבעים בחתונה רצוי לוודא כי הפרחים בתוך האותיות מתאימים, ויוצרים מצג הרמוני שמושך תשומת לב נעימה.

למה כדאי להזמין אותיות פרחים לחתונה

לאחר שדיברנו על מהן אותיות הפרחים ומהם העקרונות החשובים כאשר ניגשים להזמין ולעצב אותן, כדאי לבדוק מדוע כדאי להזמין אותיות פרחים לחתונה:

  • מוקד המושך תשומת לב – כאשר אנו רוצים לארגן חתונה ייחודית ומעניינת גם למשתתפים בה, אחד העקרונות החשובים הוא ליצור מוקדים המושכים את תשומת לב המשתתפים ומלהיבים אותם. אותיות פרחים גדולות מושכות את העין וגורמות למשתתפים לעצור, להצטלם ולהרגיש שעכשיו אפשר באמת להתחיל את האירוע.
  • עיצוב ייחודי לחתונה – כשאנו ניגשים לתכנן חתונה, האירוע הנדמה לנו בראש הוא האירוע המושלם. החתונה תלויה רבות בעיצוב, ויוצרת סט שלם המוקדש כולו לזוג המאושר בחייו המשותפים. אותיות פרחים משלימות את עיצוב האולם ומסייעות ליצור אווירה קסומה.
  • עיצוב לפי טעם אישי – אטרקציות רבות לחתונות מגיעות כמו שהן. כשמדובר באותיות פרחים, תרצו שתהיה את האפשרות לעצב ולשנותן לפי הטעם האישי – כמו בחברת זר לי.

 

וורדים

אולי יעניין אותך גם