אוהלים למסיבת טבע? כל מה שצריך לדעת

מסיבת טבע במדבר, ביער או בכל שטח אחר מחייבת היערכות שונה ממסיבה רגילה והתארגנות על ציוד מתאים.

חלק מזה הם אוהלים.

המאמר יפרט כל מה שצריך לדעת על אוהלים למסיבת טבע.

 

מסיבת טבע באוהל

מסיבת טבע עם החברים, העובדים בחברה או המשפחה יכולה להיות אירוע יוצא דופן ומושלם עם התארגנות מתאימה. לא רק צעירים חוגגים מסיבות טבע מחתרתיות במדבר או ביער, ישנם אנשים שיוצאים לטיולים באופן קבוע ומארגנים מסיבות ולצורך זה משתמשים באוהלים וציוד אותו רכשו. ישנם אוהלים למכירה שניתן לרכוש על מנת לשלב בטיול את מסיבת הטבע. ישנם אף אנשים המעבירים סדנאות בטבע ומחזיקים אוהלים באופן קבוע. השיקול אם להשכיר או לרכוש אוהלים למסיבות מסוג זה יהיה התדירות בה עושים אותן. ביחד עם זאת, אין ספק שלערוך מסיבת טבע תחת כיפת השמיים זו חוויה מיוחדת ויתרונות האוהלים משדרגים אותה עוד יותר.

 

יתרונות האוהלים במסיבת טבע

מסיבות טבע חוגגים לאורך כל השנה גם אם מזג האוויר קצת סוער וגשום. האוהל עשוי מיריעות אטומות ועמידות ומשמש כקורת גג. בחורף ניתן לסגור את האוהל לגמרי ובקיץ לפתוח אותו כדי לקבל בריזה נעימה. בקיץ קורת הגג שלו מעניקה צל וקרירות. את האוהלים לאירועים כמו מסיבת טבע בוחרים על פי הגודל הרצוי בהתאם למספר המוזמנים. מי שמארגן באופן קבוע מסיבות טבע כבר יודע מה הגודל המתאים אך תמיד ניתן להתייעץ עם החברה שמוכרת או משכירה אותם. מלבד מכסה מכל מזג אוויר, האוהל מעניק פרטיות למסיבות טבע פרטיות בין אם הוא פתוח ובין אם הוא סגור. ישנן חברות המארגנות לעובדים שלהן מסיבות טבע באופן קבוע באוהלים סגורים שמשמשים כאולם לכל דבר או אוהלים פתוחים במיוחד כשהמסיבה היא בים.

 

הכל בגלל האווירה

מסיבת טבע היא מסיבה חווייתית עם אווירה מיוחדת ולכן בחירת האוהלים צריכה להיות בהתאם. אם למשל משלבים סדנה כמו וויספאנה, יוגה או מדיטציה ניתן לבחור בדגם כמו אוהל בדואי גדול ולעצב אותו עם שטיחים, פופים, כריות וכד'. כשעושים מסיבת טבע לכמות גדולה של אנשים באווירת קרנבל ניתן לבחור באוהל הדומה לאוהל קרקס. ישנם אוהלים הנראים כסוכה, כבוסתן, כדוכן מכירות ואף כאלו שהם אוהלים מתנפחים. לפיכך, בחירת אוהלים נכונה תהיה לפי האווירה שרוצים לייצר. אין ספק שאוהל מוסיף לאווירה והיכולת לעצב אותו בהתאם לקונספט של מסיבת הטבע הוא יתרון גדול. ישנן מסיבות בהן ישתמשו בשולחנות וכיסאות, אחרות במחצלות ופופים וכאלו שהאוהלים ישמשו רק לכיבוד או להכנת המזון. בדומה לכך, ישנו ציוד הכרחי שניתן להכניס לאוהלים כמו מערכת סאונד והגברה, תאורה, מזגן בקיץ מיוחד לאוהלים או גופי חימום בחורף הנקראים פטריות חימום ולהיעזר בגנרטור על מנת להפעיל את כל אביזרי החשמל הנחוצים.

 

טבע

אולי יעניין אותך גם

פירות קצוצים
טיפים לאירועים
אילו קינוחים לשים בארוחת החג

בכל חג כאשר מארחים, עולה השאלה מה נכין לקינוח. קינוח חדש? קינוח שכולם מכירים? פרווה או חלבי? המאמר יציע רעיונות לקינוחים לחג.   קינוחים המתאימים

קרא עוד »